אחרי שדווח כי קים קרדשיאן וקניה ווסט חווים משבר בנישואיהם הטריים בגלל כוונתו של הראפר לבלות את החגים בפריז, מסתבר עכשיו שהשניים ככל הנראה יחגגו את חג המולד יחד – אבל בלי משפחתה של קרדשיאן.

האתר "ראדאר אונליין" מדווח כי קניה, שמתגורר בבית אמה של קים בלוס אנג'לס בשנתיים האחרונות, הודיע לאשתו שלא יגיעו השנה למסיבת חג המולד המסורתית של קריס ג'אנר. "הדבר האחרון שקניה רוצה הוא לבלות את החגים עם כל משפחתה של קים", הסביר מקור שהוסיף כי קים, קניה ובתם נורת' "צפויים להישאר בימים הקרובים בניו יורק ואז יטוסו לפריז".

עוד ב-mako סלבס:

"קניה נחוש שקים ונורת' יבלו את חופשת חג המולד איתו, הרחק מכל טירוף החגים של הקרדשיאנס", אמר המקור."קים עדיין מלאת תקווה שקניה יסכים למצוא דרך שבה יוכלו לחזור לקליפורניה לבלות חלק מהחג עם משפחתה. הבעיה של קניה היא העובדה שביתה של קריס מוצף באנשים רבים".

בכל שנה רשימת האורחים גדלה, כי לחברים שלי יש ילדים וכעת גם נכדים", סיפרה קריס (59) בראיון לאופרה ווינפרי לפני כשבועיים. "ערב חג המולד הוא אחד הלילות הגדולים של השנה עבור המשפחה שלנו. אנחנו מצפים לזה כל השנה. אני עורכת את המסיבה הזו מאז שהייתי בת 22".

המגזין "Closer" חשף כי השנה תיערך המסיבה בסגנון קזינו, עם בופה באורך שלושה מטרים, עמוס במטעמי החג. גם אם קימייה לא יגיעו למסיבה, עדיין צפויה שם דרמה לא קטנה כשהבוי-טוי הנוכחי של קריס, קורי גאמבל, ייתקל בבעלה לשעבר ברוס ג'אנר. קניה, אתה בטוח שאתה רוצה להחמיץ את הרגע הזה?

 

קניה ווסט
לא יודע מה עוד מצפה לו

קריס ג'נר (צילום: Mark Davis, GettyImages IL)
לא מאוד מרוצה מזה. אימא קריס | צילום: Mark Davis, GettyImages IL

קריס וברוס ג'נר (צילום: John Sciulli, GettyImages IL)
הקרדשיאנס. יתגעגעו לקים או לתשומת הלב התקשורתית? | צילום: John Sciulli, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +