ככה הורגים שתי ציפורים במכה אחת: הופעת המחצית בסופרבול של קייטי פרי אמש הייתה, לכל הדעות, מוצלחת למדי. אבל עושה רושם שקייטי לא הסתפקה רק בלהעמיד מופע מושלם, אלא גם ניצלה אותו כדי לנקום בקטנה בכל מי שהעז לצאת נגדה וללכלכך עליה בזמן האחרון. טיילור סוויפט – הכוונה אליך.

בימים שלקראת ההופעה צצו ועלו דיווחים ברשת על כך שפרי מתכננת "מחווה" קטנה לסוויפט במהלך המופע, כזו שתעמיד אותה במקומה ותבהיר לה למי יש יותר גדול.

"היא רוצה להצהיר שהיא כוכבת הפופ הנשית הגדולה בעולם, ולהראות לכולם – כולל לטיילור – שאף אחד לא יכול להתחרות איתה", אמר מקורב לזמרת. עושה רושם שפרי לגמרי קיימה את ההבטחה הזאת.

עוד ב-mako סלבס:

אחת הגולשות בטוויטר העלתה תמונה של אחת מרקדניות הליווי של פרי במהלך הביצוע ל-California Gurl, שנראית לובשת ביקיני מנוקד. אותה תלבושת שמזוהה בעיקר עם תמונה של טיילור סוויפט, שנראתה לובשת את הביקיני בצבע אדום במהלך חופשה בקייפ קוד.

תמונת הביקיני הזו של סוויפט התפרסמה ברשת בעיקר לאחר דיווחים שבעקבות החופשה הזו נפרדה סוויפט מהחבר שלה דאז, קונור קנדי. מה שמחשיד בעיקר הוא שהריב הידוע בין שתי הזמרות נסוב לאחרונה לא רק סביב האקס המשותף של שתיהן, ג'ון מאייר, אלא גם סביב רקדניות ליווי – טיילור האשימה את פרי בכך שגנבה לה רקדנית מתוך המופע, ופרי הכחישה כמובן וטענה שסוויפט היא "מזוייפת ומעצבנת".

מעבר לכך, טענה סוויפט בראיון כי במשך שנים חשבה שהשתיים חברות, אבל אז ניסתה פרי לחבל לה במופע, ולכן היא משתדלת להתרחק ממנה. לכך הגיבה פרי בציוץ – "היזהרו מרג'ינה קינג בתחפושת של כבש", כרפרנס לסרט "נערות רעות".

"אם מישהו מנסה לפגוע בקריירה שלי, הוא ישמע ממני", הבטיחה פרי בראיון ל- Billboard כשנשאלה על הסכסוך שלה עם סוויפט. האם זו הייתה הנקמה המתוקה שלה, או שיש לה עוד קצת רעל בקנה?

קייטי פרי  (צילום: Rob Carr, GettyImages IL)
מה אכפת לי שאני מופיעה בסופרבול | צילום: Rob Carr, GettyImages IL

קייטי פרי  (צילום: Rob Carr, GettyImages IL)
אני פה בשביל להראות לטיילור | צילום: Rob Carr, GettyImages IL

טיילור סוויפט ביקיני אדום
הביקיני המדובר. אכן, נקמה קשה

קייטי פרי  (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
בימי החברות. כבר כאן קייטי נראית סובלת | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +