זו ככל הנראה השמועה הכי עתיקה בעולם, לפחות בעולם של פריס הילטון, אבל היא מעולם לא הוכחה או הופרכה לכאן או לכאן. אבל זה לא אומר שאנחנו לא מתכוונים להמשיך ולהתעסק בזה.

מדי פעם צצים דיווחים שטוענים כי יורשת המיליונים עברה ניתוח להגדלת חזה, למרות שפריס ממשיכה להתעלם. שזה מוזר, כי דווקא לא הייתה לה בעיה להודות בניתוחים פלסטיים אחרים שעברה, כמו למשל השתלת סיליקון בפנים ושפצור האף.

יחד עם זאת, כל מי שעוקב אחרי חייה הפוטוגניים בשנים האחרונות חייב להודות שיש שינוי ניכר בגודל התאומים שלה מאז קלטת הסקס הידועה. השבוע היא העלתה תמונה של עצמה לפני סשן צילומים, ועושה רושם שאין ספק – מותק, הבלונים התנפחו.

עוד ב-mako סלבס:

לפני יומיים, לעומת זאת, שעות ספורות לאחר מכן היא נצפתה ברחובות לוס אנג'לס בבגד גוף שחור צמוד שחושף לעולם חזה קטן וזקור יותר. אין ספק שעדיין מדובר במימדים יותר מרשימים מלפני כמה שנים, אבל עדיין – האם לפריס יש שני סטים של בז'ז'ים שהיא מחליפה ביניהם לסירוגין?

האם מדובר בכריות אוויר שאפשר לנפח ולשחרר לפי דרישה? האם היא מסוג הבחורות האלה שנראות אחרת לגמרי ביום ובלילה? האם היא מקטינה ומגדילה כל כמה שעות? בהתחשב בכך שמדובר במיליונרית בת 33, באמת שלא היינו שוללים פה שום דבר.

 

 

פריס הילטון
טבעי?

פריס הילטון
אנחנו מניחים שלא

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +