כשאת קים קרדשיאן, סביר להניח שתתעוררי מדי בוקר לעוד שמועה מרושעת/מגוחכת/מפתיעה שהתפרסמה עלייך במדורי הרכילות. מצד שני – כשאת קים קרדשיאן, יש סיכוי סביר שהשמועה הזו גם נכונה.

אז הנה עוד אחת לשיפוטכם: אתר הבידור Celebdirtylaundry.com טוען כי הפגישה המתוקשרת של קים ובעלה קניה ווסט עם החברים ביונסה וג'יי זי לא היתה מקרית, וכי קרדשיאן יזמה אותה רגע לפני – חכו לזה – שהיא דורשת גט מקניה.

"למרות ההברזה שלהם מהחתונה, קניה נאלץ להבליג על הטינה כלפי הפאוור קאפל אחרי שאשתו קים התחננה בפניו ללא הרף לקבוע איתם דאבל דייט בניסיון להעלות את המעמד שלה על ידי בילוי עם איי-ליסטים", נכתב שם.

עוד ב-mako סלבס:

לדברי האתר, ביונסה היתה זו שהתעקשה ששני הזוגות יגיעו בנפרד ויעזבו בנפרד, ושהיא וג'יי לא יצולמו. ואכן, תמונות הפפראצי היחידות מהמפגש הן של קימייה.

ואם כבר מדברים על תמונות – ב"דירטי לאונדרי" טוענים כי התמונה של בני הזוג מוכיחה שהיחסים ביניהם הולכים לקראת גירושים. הסימנים: קניה הלך כמה צעדים מאחורי קים, לא החזיק בידה ונראה אומלל באופן כללי. אבל ככה נראות כל תמונות הפפראצי שלהם, לא?

"קים יודעת שהגירושים מקניה ממשמשים ובאים, ויש שמועות גם על גירושיהם הצפויים של ביונסה וג'יי זי, לכן היא הבינה שהיא צריכה לפעול במהירות", מוסיפים שם. אנחנו יודעים שמדובר בקים וקניה, אבל אפילו ביחס אליהם הסיפור הזה נשמע מופרך למדי.

ביונסה וקים (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
הדאבל דייט הקודם של שני הזוגות | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

קים וקניה עוזבים את הדיייט עם ביונסה וג'יי זי (צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news)
והתמונה עליה הסתמך האתר. אמיתי או שמישהו ראה יותר מדי אופרות סבון? | צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +