היא נולדה לתוך אחת המשפחות הכי פחות נורמליות בעולם, מוקפת בצלמי פפראצי מהרגע שיצאה מבית החולים לראשונה וכל פרט מידע עליה הופך מיד לכותרת בצהובונים, אבל דבר אחד בטוח בחייה של נורת' ווסט: היא אף פעם לא תקבל פליק בטוסיק מאימא או אבא.

אחרי שהאקס המיתולוגי של קים קרדשיאן, שחקן הפוטבול רג'י בוש, הודה בראיון כי הוא מחנך ביד קשה את בתו בת השנה, מיהרו מקורבים לקים וקניה להגיב ולבשר כי בניגוד אליו, הם לא מאמינים במשמעת פיזית: "קים וקניה החליטו עוד לפני שנורת' נולדה שלא יהיו שם פליקים. לעולם".

"אם היא תתנהג לא יפה כשתגדל, היא תקבל עונשי ריתוק או שייקחו לה את הצעצוע האהוב עליה, אבל בשום פנים ואופן לא יהיו עונשים פיזיים", הוסיף המקור לאתר "ראדאר אונליין".

עוד ב-mako סלבס:

הדברים נאמרו בתגובה לציטוט של בוש, שיצא עם קרדשיאן במשך שלוש שנים עד 2010: "מן הסתם כל אדם הוא שונה, ואני ללא ספק אשתמש בשיקול הדעת שלי כדי להטיל עליה משמעת בהתאם לסיטואציה", אמר על בתו התינוקת, והוסיף כי ישתדל שלא להשאיר עליה חבורות.

נורת' ואמה קים נצפו אתמול בשדה התעופה LAX כשקרדשיאן הגנה על בתה מצלמי הפפראצי שעמדו בדרכן. המקורות אף הוסיפו כי ווסט עצמו מגונן מאוד על בתו והקשר ביניהם לא יאפשר לו להרע לה לעולם. 

"אין סיכוי שקניה יוכל להעניש כך את נורת', כי בכל הקשור אליה מבחינתו, היא לא יכולה לעשות משהו רע", הם אומרים. "היא כזו ילדה של אבא. הם כל כך חמודים יחד".

אין תמונה
חכי, חכי בבית. האקס רג'י בוש ובתו

קים קרדשיאן (צילום: Splashnews)
יהיו לה צרות גדולות בהרבה בהמשך. קים מגוננת | צילום: Splashnews

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +