בתה היחידה של וויטני יוסטון המנוחה, בובי קריסטינה בראון, עדיין שרויה בתרדמת ומוות מוחי לאחר שנמצאה על ידי בעלה ניק גורדון מחוסרת הכרה באמבטיה.

בניגוד לחדשות שצפו אתמול בכל האתרים בעולם - גם פה אצלנו - עורך הדין של המשפחה הצהיר שהתכנון לנתק את בראון ממכונות ההנשמה אמש, יום השנה השלישי למותה של אמה הזמרת, הוא בגדר שמועות שהופצו בזדון בלבד. 

עכשיו, בעיתוי מוזר למדי צצות כעת ברשת תמונות חדשות של השניים בפוזות אינטימיות - אך למרות הקשר האוהב ביניהם, לכאורה, משפחתה של בראון מסרבת לתת לגורדון להיכנס לחדרה בבית החולים.

הסיבה? חקירת המשטרה בנוגע לנסיבות התאונה של בראון, וחשיפת עברו האלים של הבעל – שהוא כזכור גם אחיה המאומץ של בובי.

עוד ב-mako סלבס:

"לבובי וניק היתה מערכת יחסים נוראית", אמר מקור לאתר "הוליווד לייף". "חבריה ובני משפחתה דאגו לה בגלל איך שהוא התנהג אליה במשך שנים. המשפחה חששה שהוא מתעלל בה רגשית, והם ניסו לשכנע אותה לעזוב את ניק. הם טענו שהוא משפיע עליה לרעה ושהוא איתה רק בגלל הכסף שלה".

גורדון עצמו נעצר בעבר על תקיפה, נהיגה תחת השפעה ועבירות אחרות. ימים ספורים לאחר אשפוזה של בראון נמצאה מריחואנה במכוניתו.

וזה לא הכל - החבר המשותף של בני הזוג, מקס לומאס, שמצא את בובי מחוסרת הכרה יחד עם ניק, האשים אותו שניסה לנקות את הזירה מכתמי דם ולסדר את הבית לפני שהשוטרים הגיעו למקום.

הרשויות חשפו כי ב-2011 השלושה היו מעורבים בתקרית אלימה במהלכה היכה מקס גבר שאיתו בילתה בובי, וניק הודה שכיוון אקדח לעבר אנשים ו"נופף בו באוויר במטרה להפסיק את הקטטה". האם הוא זה שאחראי למותה של הצעירה בת ה-21? ניאלץ להמתין ולגלות.

בובי כריסטינה והארוס
ידעו ימים יפים יותר. בובי קריסטינה וניק

אין תמונה
אשם במותה?

אין תמונה
או שחף מפשע?

וויטני יוסטון ובובי כריסטינה בראון (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
סיפור טראגי איך שלא הופכים את זה. בובי קריסטינה עם אמה, וויטני יוסטון | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +