הספירה לאחור לחתונתם של ג'ורג' קלוני ואמאל אלאמודין החלה – עוד שבוע בדיוק יינשא הכוכב לארוסתו עורכת הדין וישבור לבבות ברחבי העולם.

מקורבים לקלוני (53) כבר חשפו פרטים על החתונה המתוכננת בראיון למגזין "אס וויקלי", וסיפרו כי בין שישים האורחים ובני המשפחה שהוזמנו לאירוע אפשר יהיה למצוא את חברו מימי "אושן 11" מאט דיימון, כמו גם את החבר הטוב רנדי גארבר ואשתו סינדי קרופורד. לא ברור האם החבר בראד פיט ואשתו הטרייה אנג'לינה ג'ולי יוזמנו לחתונה, אחרי שנישאו בחשאי לאחרונה בטקס אינטימי וסודי.

גארבר, שגם ישמש כשושבין, נצפה השבוע במטוס פרטי בלוס אנג'לס עם יותר מ-50 ארגזי טקילה מהמותג שלו ושל קלוני, ככל הנראה בדרכו למסיבת הרווקים של הפלייבוי לשעבר.

עוד ב-mako סלבס:

אז מה צפוי לאותם 60 בני מזל? ביום שישי ה-26 בספטמבר תיערך ארוחת ערב "קז'ואלית" במלון "סיפריאני" המפואר בונציה, בו מחיר לילה בסוויטה עומד על 1,490 דולר. בבוקר שלמחרת, בשעה 11:00, יתקיים טקס הנישואין במלון "אמאן קאנאל גראנדה". "זה הולך להיות קלאסי מאוד", הבטיח המקור.

השושבינה תהיה אחותה הצעירה של אמאל, טאלה, והטנור אנדריאה בוצ'לי – ששר גם בחתונתם של קים קרדשיאן וקניה ווסט – יופיע להנאתם של האורחים. מנות איטלקיות ולבנוניות יוגשו כמחווה למשפחתה של אמאל, בריטית ילידת ביירות.

ומה תלבש הכלה? מקורות מדווחים כי אמאל נצפתה בביקור במשרדי בית האופנה "אלכסנדר מקווין" בלונדון יחד עם אמה, העיתונאית באריה אלאמודין. אגב, למרות שהונו של קלוני מוערך בכמעט 200 מיליון דולר, המקורבים מתעקשים כי משפחתה של אלאמודין "שילמה על רוב החתונה". אנחנו עדיין ממתינים להזמנה של הרגע האחרון.

מעוררת עניין סביב הוועדה. ארוסתו של קלוני, אלמודין (צילום: AP)
איך לא קיבלנו הזמנה? | צילום: AP

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +