הסיפור של סלינה גומז ומיילי סיירוס הוא סוג של טרגדיה הוליוודית: השתיים גדלו יחד מגיל אפס והיו BFF צמודות עד לפני שש שנים בערך. מה קרה לפני שש שנים? ובכן, בנים.

הסכסוך התחיל כשסלינה התחילה לצאת עם האקס של מיילי, ניק ג'ונאס, ונמשך כאשר סלינה נפרדה מג'ונאס והתחילה לצאת עם ג'סטין ביבר - אז החלו שמועות שג'סטין בוגד בה מהצד עם מיילי. אלא שעכשיו, מתברר שלא היה כלום, ושמיילי הפיצה את השמועות בעצמה כדי לנקום בסלינה.

"מיילי מעולם לא הייתה עם ג'סטין, אבל היא אוהבת את העובדה שסלינה חושבת כך", אומר מקור קרוב לזמרת. "היא לא רואה את ג'סטין בצורה רומנטית, הם רק חברים, אפילו כמו משפחה. אבל היא מאושרת מכך שסלינה מאוימת, ושמחה על כל דבר שמציק לה".

עוד ב-mako סלבס:

למה? כי "היא שונאת כל דבר שקשור בה", ממשיך המקור. "היא חושבת שסלינה צבועה, מתנהגת כאילו היא ילדה טובה ומושלמת בזמן שהיא חוגגת במסיבות בדיוק כמו כולם ופשוט מצניעה את זה".

"כשסלינה וג'סטין היו ביחד, סלינה אסרה על ביבר להסתובב עם מיילי, וניסתה להסית את החברים המשותפים שלהן נגדה", אומר המקור. "היא הייתה קוראת למיילי 'טראש' מאחורי גבה, ולמיילי פשוט נמאס מהדו פרצופיות שלה". כל עוד סלינה לא קוראת mako סלבס, המזימה של מיילי עדיין עובדת.

מיילי סיירוס
נמאס מהדו פרצופיות? לנו נמאס מהלשון

מיילי סיירוס מול סלינה גומז (צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL)
אנחנו אומרים תני למיילי את הפסל הזה בראש | צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL

ג'סטין ביבר
בנות, למה לריב עליו? הרי בסוף הוא ייראה כמו ברוס ג'אנר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +