היא הותירה את המעריצים והתקשורת בשוק כשצעדה על השטיח האדום באירוע של המגזין "אל", אחרי שהפכה את עצמה לאדם שונה לגמרי באמצעות אי אילו ניתוחים פלסטיים וזריקות בוטוקס. אבל במקום להוריד את הראש ולספוג את הביקורת, רנה זלווגר העדיפה לדבר.

כוכבת "יומנה של ברידג'יט ג'ונס" (45) אמרה למגזין "פיפל" כי החליטה להגיב על הנושא מכיוון ש"נראה שאנשים שמנסים לחפור ולמצוא אמיתות מרושעות שלא קיימות לא ירדו לי מהגב עד שלא אענה להם".

"אני שמחה שאנשים חושבים שאני נראית שונה!", היא מכריזה. "אני חיה חיים שונים, מאושרים ומספקים יותר, ואני מאושרת מכך שזה ניכר לעין". 

עוד ב-mako סלבס:

"חבריי אומרים שאני נראית שלווה. אני בריאה", היא הוסיפה. "במשך זמן רב הזנחתי את הנושא הזה. היה לי לו"ז לא הגיוני שלא אפשר לי לטפל בעצמי. במקום לעצור ולצבור כוחות מחודשים, המשכתי לרוץ עד שהתרוקנתי ועשיתי בחירות גרועות כדי להסתיר את התשישות הזו. הבנתי שאני בכאוס, ולבסוף החלטתי לבחור אחרת".

אלא שספק אם ההכרזה הזו תניח את דעתם של המבקרים, שטוענים – וכנראה בצדק – שהשינוי הדרסטי במראה של השחקנית נובע פחות משינוי באורח החיים שלה ויותר מהפרוצדרות הקוסמטיות שעברה. אגב, אם חשבתם שמצבה של זלווגר גרוע, רק נזכיר לכם עוד כמה ניתוחים פלסטיים שהשתבשו כליל.

 

רנה זלווגר אוקטובר
מי את ומה עשית לרנה זלווגר? | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

רנה זלווגר אוקטובר
חיה חיים בריאים יותר, לטענתה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

רנה זלווגר אוקטובר
לנו נראה שהזרקות וניתוחים מרובים זה פחות בריא דווקא | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +