אז נכון, רוב הסלבריטאים נהנים מתחזוקה שוטפת של מאפרת צמודה, כי בכל זאת חלק גדול מהיום הם בצילומים ובזמן שהם לא מצלמים הם נופשים בחו"ל, או סתם נשארים בבית לנוח. לגברים החמים על המסך כמובן אין צורך בכך מחוץ לאולפנים, אך הסלבריטאיות בהחלט מרגישות כי הן חייבות לשמר על הנראות כפי שהיא משתקפת דרך המסך, גם בחיים הפרטיים שלהן.

כמה סלבריטאיות בחו"ל שהחליטו לפסוח על טאצ' אפ איפור בדרך לזרוק זבל או כשעשו קפיצה קטנה לחנות הנוחות השכונתית, חשפו בפנינו פנים שונות לגמרי מאלה שאנו רגילים לראות על המסך, בניהן סלינה גומז, קייטי פרי, מיילי סיירוס וג'ניפר לופז.

ביקשנו מורד גני, המאפרת של הסלבריטאים הכי חמים על המסך, אשר תחת המברשת שלה ישבו גיא זוארץ, לפחות בשלוש עונות של הישרדות, נועה קיריל, סטטיק ובן אל, ציפי רפאלי והרשימה עוד ארוכה, לגלות לנו חמישה טיפים שווים, שלא מצריכים הרבה מאמץ.

ורד גני וציפי רפאלי (צילום: פזית עוז)
ורד גוני וציפי רפאלי מאחורי הקלעים | צילום: פזית עוז

טיפ ראשון: מקדם הגנה לעור הפנים

בחיים אל תצאי מהבית בלי מקדם הגנה. הסלב בארץ ובעולם מלאים במודעות עצמית.חלק גדול כבר חווה את נושא הפיגמנטציה והחלק הנוסף מונע מראש.

טיפ שני: גלוס

תדאגי שיהיה לך תמיד גלוס בתיק, או אודם גלאם שווה במיוחד, כדי להקפיץ את עצמך.
וכמובן פודרייה שלא תראי מבריקה יתר על המידה. גלאם זה מושלם - מראה מזיע מיד נותן תחושה של חוסר סטריליות.

טיפ שלישי: קרח לשמירה וטיפוח עור הפנים

לא הרבה יודעות, אבל הטיפ המנצח הוא קוביות קרח לשמירה וטיפוח העור. זה מאסט. שפשוף קרח על הפנים גורם לזרימת דם ולמראה עור זוהר ורענן. הדבר מאד נכון גם לבנות עם פיגמנט כהה מתחת לעיניים.
בנוסף, הקרח מרגיע אדמומיות ונפיחות מיותרת. סובלת מפצעונים? תוכלי ללחוץ על פצעון שמטריד לפני האיפור עם קוביית קרח.

טיפ רביעי: משחה לטחורים

זה אולי יזעזע אתכן, אבל משחה לטחורים! בקרב מאפרים זה ה-גלואו שיק. מבריק את העור ומבטל נפיחויות.

טיפ חמישי: lip של חווה זינגבויים

משהו נוסף שאני עפה עליו וגיליתי במקרה תוך כדי עבודה, וזה הקסם שבעבודה שלי עם עור בוגר: ה-lip של חווה זינגבויים. לא תאמינו אבל הוא מטשטש קמטים בקטע אחר! אבל זה סוד.