תמרה ומעיין שם טוב בבית קפה, האח הגדול 6 (צילום: ברק פכטר)
תמרה ושם טוב. כשהוא ייצא מהבית אני אעשה ממנו כזה קטן | צילום: ברק פכטר

תמרה חיימוב אמנם החזיקה מעמד רק 13 ימים בבית "האח הגדול", אבל מתברר שבזאת לא תם תפקידה במשחק הזה: עדשת הפפראצי שלנו נרעשה השבוע, כשתפסה את חיימוב החיננית יושבת לה ב"קפה קפה" ברחוב יהודה מכבי בתל אביב עם לא אחרת מאשר החברה של סער שיינפיין, מעיין שם טוב, או בולבולון בשבילכם.

  מתברר שאחרי שהודחה מהתוכנית וחזרה לביתה, קיבלה חיימוב טלפון משם טוב, שהציגה את עצמה וביקשה לשוחח עימה. השתיים ניהלו שיחה טלפונית ארוכה, מה שהובילה לפגישה בבית קפה. שם טוב, אגב, ציינה אתמול את יום הולדתה ה-29, הרחק מהחבר שעסוק בימים אלה בעיקר באיילה.

חיימוב, מה פשר הקשר?
"החיבור נוצר כי ידוע שאני בוכרית, וכשאני וסער דיברנו בבית אז הוא סיפר שהחברה שלו היא גם חצי בוכרית, וזה לינק שמחבר בינינו. בכלל, אם יש דבר שאני טובה בו זה לדבר, וכל עוד הדיבורים שלי יכולים לעזור, אני אעשה את זה בשמחה. אנחנו בקשר יומיומי מאז, אני מתייחסת אליה כמו לאחות, והיא בחורה מקסימה".

תמרה ומעיין שם טוב בבית קפה, האח הגדול 2 (צילום: ברק פכטר)
אז על מה נדבר? | צילום: ברק פכטר

אז על מה דיברתן?
"היא עורכת דין, סער עורך דין, אני באה ממשפחה של עורכי דין, כך שלא חסרים לנו נושאי שיחה. עיקר השיחה היה על נשיות וכוחן של נשים במערכות יחסים".

בקיצור, סער ואיילה.
"
אני חושבת שסער ומעיין יתחתנו בסוף, אני שמה על זה מיליון דולר. כל מה שקורה בבית זה משחק. הוא יצא משם, יתאזן ויבין מה טוב לו. אני לא חושבת שסער מאוהב באיילה, הוא פשוט הבין מה יחזיק אותו בתוך הבית. הוא הבין שמה שאנשים רוצים לראות זו עלילה, דרמה".

וזה גם מה שאמרת למעיין?
"דיברנו על הרבה דברים, אבל בגדול, אני מאמינה שמה שחשוב זה מה אנחנו לוקחים מכל סיטואציה בחיים, לטוב ולרע. אני אומרת שצריך ללכת לפי הלב וזה מה שאמרתי למעיין. שתחכה שהוא יצא וימים יגידו".

תמרה ומעיין שם טוב בבית קפה, האח הגדול 5 (צילום: ברק פכטר)
אולי על סער ואיילה? | צילום: ברק פכטר
תמרה ומעיין שם טוב בבית קפה, האח הגדול 3 (צילום: ברק פכטר)
אני מעדיפה על איילה וסער | צילום: ברק פכטר

>> פפראצי: בשבקין מאבטח משחק כדורסל