בובי כריסטינה והארוס
אנחנו יודעים שזה לא גילוי עריות אבל זה מרגיש כמו

טוב, אז מסתבר שזה עדיין קורה: אחרי שהתבשרנו על מערכת היחסים התמוהה בין בתה של וויטני יוסטון המנוחה, בובי קריסטינה בראון (20), ובין מי שגדל לצידה מילדות כמו אח, ניק גורדון (24), וגם חזינו באירוסין ובפרידה של השניים מול מצלמות הריאליטי – הגיע הקאמבק הדביק הזה.

השניים נצפו מתמזמזים קשות בזמן חופשה רומנטית בפלורידה, שבה לא הסתירו את תשוקתם ההדדית מצלמי הפפראצי. בובי קריסטינה אף הציגה בגאווה את טבעת האירוסין שלה, שבוע אחרי שהכריזה לעולם שהאירוסים שלהם שוב בתוקף.

מסתבר שלא כולם מרוצים מהרומן הזה, כצפוי. אביה, בובי בראון, אמר לאתר TMZ שהוא לא מרוצה מאירוסיה של בתו ומכך שניק מעולם לא התקשר אליו לבקש את ידה, אבל היה רוצה שהיא תהיה מאושרת בסופו של דבר.

בובי קריסטינה העלתה ברביעי שעבר פוסט לעמוד הפייסבוק שלה ובו הצהירה על האירוסין המחודשים וגם ענתה לכל המלעיזים: "כן, אני וניק מאורסים. נמאס לי לשמוע שאנשים אומרים 'איחס, את מאורסת לאחיך או אם וויטני היתה עדיין בחיים, האם עדיין הייתם ביחד'. בואו נבהיר דבר אחד – הוא לא באמת אחי והוא גם לא אחי המאומץ, אימא שלי מעולם לא אימצה אותו רשמית. למעשה, אימא היתה זו שאמרה שהיא ידעה שנתחיל לצאת. היא מכירה אותי טוב יותר מכולכם".

היא הוסיפה: "כן, מערכת היחסים שלי לא מושלמת, יהיו לנו מכשולים בדרך, כמו בכל מערכת יחסים". כמו כל מערכת יחסים ב"משחקי הכס", את מתכוונת.

>> פאולינה שוב חוגגת יום הולדת ותנחשו מי הגיע לברך?

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

אין תמונה
סבב שני של אירוסין
אין תמונה
האם הפעם באמת יתחתנו?