אחרי ביקור חפוז של פחות מיממה בארץ הקודש, קים קרדשיאן, קניה ווסט ובתם נורת' המשיכו ליעד הבא – לא ירדן כפי שפורסם בתחילה, אלא דווקא עיר האורות פריז.

אחרי שקים בילתה שעות חנוטה בתלבושות צנועות יחסית (שהלמו את הביקורים בכנסיית הקבר בירושלים ובכנסייה הארמנית לרגל ההטבלה של הבת), היא סוף סוף אפשרה לעצמה לחזור לאאוטפיטים החושפניים והלא-הולמים שהתרגלנו לראות.

היא נצפתה ברחובות בירת צרפת עם חצאית בצבע ג'ינס וחזייה תואמת מתחת למעיל צמר חום, עוד סיבה להתבאס מכך שלא יצא לה להגיע גם לתל אביב.

עוד ב-mako סלבס:

אמש, כשבני המשפחה (מינוס קלואי, שטסה חזרה ללוס אנג'לס) נחתו בפריז, צלמי הפפראצי תיעדו את נורת' הקטנה צוהלת ושמחה בעגלה שלה בזמן שיצאו משדה התעופה. כנראה שהריחוק מים הצלמים והמעריצים שעטו עליה מחוץ לכנסייה והבהילו אותה עשה לה רק טוב.

אגב, גם לביקור הפריזאי של בני הזוג יש סיבה נסתרת – ה"דיילי סטאר" מדווח כי השניים מקווים לקיים טקס חידוש נדרים רומנטי במיוחד למרגלות מגדל אייפל, כמעט שנה אחרי חתונתם המתוקשרת בפירנצה.

אלא שבניגוד לניר ברקת, ראש עיריית פריז לא ממש זרם על הצעתו של קניה להאיר את שמותיהם בנורות על המגדל המפורסם באירופה. אולי אם היית עומד בהבטחתך להופיע במגדל דוד, היינו שוקלים להאיר את השמות שלכם על עזריאלי.

קים קרדשיאן
ההבעה של נורת' בשדה התעופה אומרת הכל

קים קרדשיאן
מה עשינו לא טוב?

קים קרדשיאן (צילום: Splashnews)
ולמה בעצם לא התלבשת ככה גם לכנסיית הקבר, קים? | צילום: Splashnews

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +