אנחנו כבר מכירים את התופעה – סלבס שנעצרים על ידי המשטרה מנסים לעורר קצת אמפטיה ולהתחנחן לשוטר בתקווה שיוותר על הדו"ח או על התלונה וישלח אותם לדרכם.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

ועדיין, אי אפשר שלא לצפות בתדהמה בבנה המאומץ של וויטני יוסטון, ניק גורדון, מנסה לחמוק ממעצר על ידי השמעת שירה המפורסם של אימו המנוחה ברמקולי הרכב שלו.

גורדון נעצר בסוף השבוע בג'ורג'יה כשהוא נוהג במהירות של 130 קמ"ש באזור עירוני. בסרטון שדלף לאתר TMZ, ניתן לשמוע כיצד המוזיקה הבוקעת בקולי קולות מרכבו מתחלפת בשיר "I Will Always Love You" באורח פלא, בדיוק כשהשוטר מתקרב למכונית.

למרות שקשה להבין את הדברים, נדמה שניק מנסה להסביר לשוטר את הקשר שלו לוויטני וממלמל משהו על אימא שלו, כשהשוטר שואל אותו בתגובה "זה הרכב של אימא שלך?". בסופו של דבר נלקח גורדון באזיקים לנייד, בעודו מבקש מהשוטר: "האם יש איזושהי דרך שבה אני אוכל לא ללכת לכלא?".

כזכור, גורדון ובתה הביולוגית של יוסטון, בובי קריסטינה בראון, ביטלו את אירוסיהם לאחרונה לאחר לחץ מצד משפחתה של בובי קריסטינה. למרבה האירוניה, שעות ספורות לאחר שניק נעצר במכונית השברולט קמרו, בראון עצמה איבדה שליטה על המכונית והתנגשה בגדר. וויטני, אם את שומעת – כדאי שתשימי עין על שני אלה מלמעלה, אחרת יקרה אסון.

ניק גורדון ובובי קריסטינה (צילום: Maury Phillips, GettyImages IL)
עם בובי כריסטינה. לא מספיק ששכבת עם אחותך? | צילום: Maury Phillips, GettyImages IL