הסאגה סביב תקרית הביקיני של מיכל אמדורסקי בערוץ 24 מסרבת לדעוך אמש הגיעה פנייה אישית מגיא פינס לאמדורסקי בתוכניתו בערוץ 10, ונמשך בתגובה זועמת של אמדורסקי בעמוד הפייסבוק שלה.

פינס אמר כי לאמדרוסקי אין מה להתלונן על יחס הסיקור התקשורתי של הפרשה, ומאחר והיא ממתגת את עצמה כנערת פופ פרובוקטיבית, היא צריכה להתמודד עם הפרסום לטוב ולרע. "ככה זה כשאת מקדישה לגרוש שלך שיר נקמה של סקס סמים ורוקנרול, ובוחרת לערבב מצלמות בכל תחנה בחיים האישיים והמשפחתיים שלך", הוסיף פינס.

אמדורסקי לא אהבה לשמוע את הדברים ובחרה לפתוח חזית בפייסבוק, שם כתבה בסטטוס שלה בדיוק מה היא חושבת על המגיש תכול העיניים. "גיא פינס ימכור גם את אמא שלו אם היא תספק לו איזה אייטם!!!! שמחה בשבילו שהתוכנית איתי הביאה לו את הרייטינג הכי גבוה העונה והוא היה חייב לחזור על זה גם היום, כי גיא לא רואה אנשים, רק רייטינג"

"עלוב נפש", המשיכה אמדורסקי בטטוס, "הגלגל הוא עגול, ובטח שהבת שלי חוטפת חיצים והוא אחד האחראים בתור קולגה שלי של שנים. מעולם לא סירבתי לאף ראיון איתו, תמיד שיתפתי פעולה, הפעם ציפיתי לאור התחננויות קשות שיחשוב על הבנות שלי. שישים את בתו אנה במקום מילה, שיגלה קצת אנושיות.אבל מפלצת הרייטינג השתלטה שם על כל הגיון אנושי וכמו שאמרתי, הוא ימכור את אמא שלו וכנראה גם את ילדיו בשביל אייטם!!! גועל נפש".

אין תמונה
אמדורסקי. פתחה חזית

ובזמן שאמדורסקי מתקוטטת עם פינס, היא מקבלת חיזוק מג'ודי ניר מוזס שלום, שכתבה על התקרית בעמוד הפייסבוק שלה: "מיכלי את פצצה, מוכשרת, מקסימה ותאונות קורות. כל אלו שמלכלכים היו מתים להיות את".

חברתה של מוזס שלום, שולה זקן מי שהייתה ראש לשכתו אל אהוד אולמרט, הגיבה לדברים וסיכמה את הפרשה בצורה הטובה ביותר: "מה שבטוח- מה שראו- היה יפה. אז שימותו הקנאים- או לחילופין שיחיו ויסבלו".

ממערכת "ערב טוב עם גיא פינס" נמסר בתגובה: "כל מה שהיה להגיד נאמר אתמול בתוכנית".

>> פפראצי: בר רפאלי עושה שופינג