בשבוע שעבר מנטורית הכושר שר פיטנס הביאה לעולם ילד נוסף, שמצטרף לאלרוי בן ה-3, אך למרבה הצער, שר מצאה את עצמה במצב בריאותי קשה שבמסגרתו הייתה מונשמת ומורדמת מספר ימים.

לאחר ששוחררה לביתה מחדר הלידה, שר חשה ברע וכשפנתה לבית החולים, עברה סדרת בדיקות. תוך זמן קצר אובחנה אצלה בעיה קשה שדרשה טיפול מיידי. במסגרת האשפוז, שר הורדמה והונשמה במשך מספר ימים כשמצבה היה קריטי ומקורביה היו סביבה. באותו זמן, העסק שלה לאימוני כושר שידר עסקים כרגיל בזכות העובדות שלה, אך השמועות על מצבה הלכו והתפשטו. מטעמי צנעת הפרט וחיסיון רפואי, נמנענו מלפרסם את הפרטים המלאים.

כעת אפשר לראות את האור בקצה המנהרה כששר שבה להכרה ופרסמה בחשבון האינסטגרם שלה פוסט אודות מצבה: "היי, זו אני, שר פיטנס. הרבה עבר מאז שכתבתי לכן בפעם האחרונה אבל כפי שכבר רובכן שמעתן עברו עלי ימים לא קלים", כתבה מאמנת הכושר. "עברתי כ״כ הרבה בחיי שאני מנסה שלא להשבר ולהיות חזקה והמשפט מה שלא הורג מחשל מקבל משמעות אמיתית במיוחד עכשיו".

View this post on Instagram

A post shared by SHER sende | שר סנדה (@sher_fitness) on

"אני יודעת שהיו הרבה השערות לגבי מצבי אז אני יעשה לכן קצת סדר בשמועות - אכן הייתי מורדמת ומונשמת במשך מספר ימים בהם פשוט לא הייתי כאן", המשיכה, "עברו עליי ועל משפחתי ימים לא פשוטים (בלשון המעטה), שרק אלוהים יודע מדוע אבל גם על זה אנו מודים לו. הרי אחרי הכל, אני מאמינה שלכל דבר יש סיבה ואין ספק שהתעוררתי למציאות אחרת רחוקה מכל מה שציפיתי".

בהמשך, שר הודתה לאלה שדאגו לשלומה. "אני רוצה לומר תודה לכל מי שהתפללה עבורי, לכל ההודעות שאני מצטערת שלא עניתי, ולכל הנשים המדהימות שעטפו אותי באינסוף אהבה. כרגע אני נלחמת את המלחמה של חיי - לחזור במהרה לשגרה ואני מבטיחה לספר לכן את כל הסיפור בהמשך ומודה לכן על הדאגה ועל האכפתיות של כל אחת ואחת מכן. הלב שלי בוער וקרוע, הנשמה לאט לאט אוספת את החתיכות שהתפזרו ואני מייחלת לרגע שבו אוכל להיות שוב עם ילדיי".

"כרגע אני עוד בשיקום", המשיכה, "אני בהבנה, בהכלה, בהודיה, בטראומה ובתוך בועת חולשה שמסביבה מלאכים קטנים ויקרים שהצילו את חי - אבל יותר מכל - כוח אדיר שהוא אתן! נשים מכילות, עוטפות ומפרגנות! הדבר שהכי מחזיק אותי בימים אלו הוא הידיעה שבקרוב כולנו בעזרת השם נחזור לשגרה, ואני מחכה בקוצר רוח לחזור אתכן חזקה מתמיד לסניפים המדהימים ולתוכניות החדשות - שברוך השם יחזירו לכולנו את השפיות. עד אז, בואו נעשה טוב אחת לשנייה, נאהב נחבק ונפרגן כי זה מה שאנחנו אור אחד גדול ועצום ללא הבדל דת וגזע אור שכולו אהבה נשית טהורה אישה לרעותה".