איש לא יכול להתעלם בימינו מההתרחשויות במדינה, גם לא סלבריטאי ארצנו שבימים כתיקונם בעיקר מדלגים מהשקה לאירוע אבל כעת מפנים את מרצם למצב הביטחוני. הסלבס ניצלו את הכוח שיש להם ברשתות החברתיות כדי להביע את עמדתם על המצב.

מיכל אמדורסקי כתבה בוקר: "אין בי חמלה. מצטערת. לא נשארה בי אפילו טיפת חמלה. לא משנה כמה שתנסו להסביר לי שחמאס הורה להם להישאר בבתים ואיים על תושבי סג׳עייה לא לעזוב. הם מבחינתי לא שונים ממחבלים מתאבדים שמשתמשים בילדיהם כמגן אנושי. 

אני ישראלית. גאה בצבא שלי וסומכת עליו. אם יהיו אבדות, אז בטח ובטח שלא יהיו מצד שלי. לא אוהבת קיצוניים מכל סוג מין ודת אבל נמאס לי מכל התמימים! אנשי טרור הם מפלצות, חיות אדם אכזריות שמבינות רק כוח. לא ממש אכפת לי מה שהעולם חושב".

עוד ב-mako סלבס:

מורן אטיאס, שנמצאת בימים אלו לא מעט בארץ, העלתה תמונה בה כתוב: "נקרע הלב, נקרע הלב. אי אפשר להחזיק יותר את הדמעות. די". מתחת לתמונה הוסיפה: "אין תמונה שאפשר להעלות... אין מילים. מצב איום. אבל. מועקה. יגון. נישאר חזקים ומאוחדים".

אין תמונה
תמונת האינסטגרם של מורן אטיאס

ליהיא גרינר כתבה: "לא יכולה לישון! מתי זה יגמר? הלב שלי כואב! אני לא יכולה להפסיק על המשפחות שאיבדו את ילדיהם, המשפחות שהילדים שלהם שם בעזה. אני בטוחה שגם הם לא יכולים לישון...".

הבינלאומיות שירלי ברנר ונועה תשבי, ששוהות בימים אלו ורוב השנה בחו"ל,  העלו תמונה של סמל "גולני שלי".

נטלי דדון העלתה תמונה של עצמה הממחישה את החיים בתקופה האחרונה, וכתבה : "אתמול בלילה חוויתי מציאות שכזאת, פחד של רגע. מציאות שבה חיה המשפחה היקרה שלי בשדרות במשך שנים, היא ועוד רבים ויקרים. מציאות שהחיילים (הילדים) שלנו נכנסו לשנות עבורנו, בשבילנו. התעוררתי מתוך לילה עמוס, חוסר רוגע וחלומות מטלטלים, לתוך מציאות של כאב. ההקרבה הבלתי נתפסת של אחד משלנו שהלך מאיתנו... יהי זכרו ברוך, נוח על משכבך בשלום, ילד יקר".

אין תמונה
נטלי דדון בתמונה עצמית

יובל שרף כתבה: "ליבי עם משפחות ההרוגים. מתפללת שכל זה יגמר כבר ונדע ימים יפים ובטוחים. תשמרו על עצמכם חיילים יקרים ואמיצים".

גם ריטה הביעה את צערה: "מרכינה ראש ומשתתפת בצער כל המשפחות השכולות. כל משפחות החיילים הפצועים. אין צער גדול מזה. אין כאב עמוק מזה". עמוס תמם העלה אף הוא תמונה ובה הכיתוב: "לא ינום ולא יישן שומר ישראל".

אין תמונה
התמונה שהעלה עמוס תמם

ניקול ראידמן הגדילה לתרום את הונה העצום לטובת שליחת מצרכים לחיילים המצויים בקו האש. ראידמן אף ביקשה דרך חשבון האינסטגרם שלה שכל מי שמעוניין לתרום את חלקו, יעביר לחנות הבגדים שלה בכיכר המדינה את המצרכים הנדרשים. 

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +