דודי מליץ וחברה שלו לנה, האח הגדול VIP (צילום: שוקה כהן)
מליץ ולנה. למרות שהנשיקה הראשונה ביציאה הייתה מבוסקילה | צילום: שוקה כהן

רגע אחרי שהוכרז כשפרה קורנפלד של עונת "האח הגדול VIP" וכמה רגעים אחרי שסיים להצטלם לכל הצלמים שחיכו לו מחוץ לבית, דודי מליץ עבר ישירות מהבית שבנווה אילן למסעדה שלו, "מרקאדו" שבתל אביב. שהרי רק בשבילה הוא נכנס לבית האח הגדול.

החגיגה התחילה כשמליץ הגיע למקום, מיד אחריו הצטרפה אליו החברה לנה, קרן חסיס מהעונה הראשונה של "האח הגדול" ועוד חברים ובני משפחה. בגזרת הקולגות מהבית הסגור הגיעה רק אחת. האישה הכי קרובה אליו בבית, פנינה טורנה, שהגיעה יחד עם הדודי שלה.

 במהלך החגיגה טורנה נכנסה למטבח והכינה סנדוויצ'ים לקהל החוגגים. כמה רגעים אחרי, טורנה ולנה (שקיבלה במתנה את הכבשה לילי) פתחו שמפניה כדי לחגוג כמו שצריך. רק מליץ המשיך להגיד לכולם כמה הוא בהלם וכמה הוא חייב מנוחה. אולי בגלל זה הוא פרש הביתה אחרי שעה וחצי בלבד.

בינתיים, בקצה השני של העיר, במסעדת "פריים", התקבצו מבחר ממודחי "האח הגדול VIP". כוכי מרדכי, יוסי מילשטיין וגיא לובלצ'יק שהגיעו ראשונים. בהמשך הצטרפו האחיות פיק, אמיר פיי גוטמן, מאיה בוסקילה, עדי נוימן עם הבויפרנד המיובא מחו"ל לארוחת לילה של סושי והרבה אלכוהול. 

 החגיגות נמשכו עד ארבע לפנות בוקר ועל החלק האומנותי היה אחראי ליאור סושרד, שהגיע במקרה למסעדה, אבל ניצל את הרגע כדי להפליא את כולם בקסמיו. 

שאר הדיירים לא חגגו בשום מקום. מנחם בן אמר שיגיע אבל הבריז ברגע האחרון, קורין אלאל פרשה הביתה ושימי תבורי כנראה עדיין כועס על כולם ולכן החליט לוותר על ערב נוסף עם דיירי הבית. 

דודי מליץ ופנינה טורנה, האח הגדול VIP (צילום: שוקה כהן)
מליץ וטורנה. היו קרובים ויצאו קרובים | צילום: שוקה כהן
דודי מליץ, האח הגדול VIP (צילום: שוקה כהן)
מליץ. השפרה החדשה | צילום: שוקה כהן
דודי מליץ, האח הגדול VIP (צילום: שוקה כהן)
לנה וטורנה. חוגגות | צילום: שוקה כהן
פנינה טורנה ובעלה דודי, האח הגדול VIP (צילום: שוקה כהן)
טורנה והדודי שלה. עובדים על ילד? | צילום: שוקה כהן
מודחי האח הגדול VIP (צילום: שוקה כהן)
ובינתיים בקצה השני של העיר. | צילום: שוקה כהן
מודחי האח הגדול VIP (צילום: שוקה כהן)
המודחים. חוגגים בשלהם | צילום: שוקה כהן
מודחי האח הגדול VIP (צילום: שוקה כהן)
המודחים. אין יותר מגובש מזה | צילום: שוקה כהן