אין תמונה
ניב. מכניסה לראשון

הבלונדה הכי מתוקה ב"הישרדות 3", הספרית-דוגמנית נטלי ניב, לא ממש בונה על הרכב שהיא עשויה לקבל במידה ותהיה השורדת האחרונה.

באחד מימי השבוע שעבר ביקש איטל, בעלה של ניב, שתיקח יום חופש מהלימודים (תואר ראשון במנהל עסקים, מיינד יו) כי הוא רוצה לקחת אותה ליום כיף מפתיע. השורדת עשתה כבקשתו והשניים יצאו לדרך. כמה רגעים אחרי ראתה ניב שהם נכנסים לסוכנות רכב והבינה שמחכה לה שם רכב חדש, שהוא רכש עבורה בהפתעה. הסוג: טויוטה פריוס שחורה, חשמלית וידידותית לסביבה.

אגב, הכל התחיל לפני החוויה בפיליפינים כשניב שיתפה את בעלה שהרכב הזה הוא בדיוק החלום שלה. אחרי שחזרה החליט הבעל לעשות לה טוב על הלב ורכש עבורה את הרכב. עכשיו תחליטו אתם - מצד אחד, אולי יש לה מיליון שקלים חדשים בכיס ולכן השניים יכולים להרשות לעצמם. מצד שני, כנראה שהיא לא קיבלה את רכב הזכייה.

סוכנות "יולי", המייצגת את ניב: "אין תגובה".

נטלי ניב, הישרדות 3 (צילום: רונן פדידה)
מעדיפים אותה בלוק הזה | צילום: רונן פדידה

עוד ב-mako בידור: כוכבי כמעט מלאכים מבקרים בכותל; הכי מטוקבקת בספטמבר: מיי פיינגולד; אילנית לוי מצטרפת ל"צחוק מעבודה" ומבטיחה לצחוק על אייל גולן; צפו בדניאלה פיק וטרנטינו ברחובות הוליווד; החבר החדש של מאיה בוסקילה; בר רפאלי מנצלת את צ'ייס קרופורד; משה פרץ מפרגן לחבר.