אמש (שישי) בפינה של יעל רגב ב"גלית ואילנית", התייחסו לאישה ששוב הסעירה השבוע את עולם הבידור - ליהיא גרינר. כזכור, כוכבת הריאליטי אמרה במהלך ראיון על אורטל עמר ורוסלנה רודינה שהן קיבלו יותר כסף ממנה ב"גולסטאריות" "בגלל שהיא המליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל".

מי שממש לא אהבה את ההתבטאות היא המגישה גלית גוטמן, שהתייחסה לכך בשידור: "אישה שאומרת לאישה 'היא ממליטה' – אין יותר מגעיל מזה. לא בכל חרא שקורה אנחנו רוצים לגעת. זה שיש לה בכלל במה בעיניי זה מגוחך. שהבמה שלה תהיה בתוכנית ריאליטי כי לשם היא שייכת, היא מצוינת בתוכניות ריאליטי".

גרינר מצדה, לא נשארה חייבת והגיבה למגישה קבל עם ואינסטגרם: "מאז "הפרשיה" שקרתה השבוע, ואני לא אחזור על הפרטים בגלל שזה כבר יצא מכל חור, קיבלתי המון הודעות מנשים, הודעות חיוביות על העצמה נשית, נשים מהממות שפרגנו, עמדו מאחוריי ודרשו שאעמוד על שלי, ביניהם הרבה אנשים בכירים מהתעשייה". 

"יחד עם כל ההודעות המרגשות, הגיע גם המון ארס. אני כמובן כבר רגילה לזה, רגילה לביקורת, רגילה שאני שק האגרוף של התקשורת ומוכנה עם עור של פיל והרבה הומור. אבל היום, היום עוד גבול נחצה. היום צפיתי בתוכנית גלית ואילנית בה אני צופה מדי פעם. אפילו התארחתי בתוכנית והן תמיד כל כך מקסימות אליי אבל היום, היום גלית לא הייתה כל כך נחמדה, בלשון המעטה".

"יעל רגב, שיש לה פינה קבועה בתוכנית, דיברה כל כך יפה, ניסתה לפחות להסביר איך היא רואה את הדברים, נתנה נימוקים חיוביים, וגלית, זה כל מה שהיה לה לומר. אותה גלית גוטמן שהזמינה אותי לתוכנית, ראיינה אותי יפה ותמיד נתנה לי מחמאות. בקיצור, צביעות. אני אזכיר לגלית גוטמן, את הפעמים הראשונות שהיא ניסתה לצאת מתדמית הדוגמנית שליוותה אותה - כמה היא ניסתה, כמה ביקורת היא ספגה, כמה ארס, עד שהיא הגיעה למקום שהיא הגיעה אליו. הייתי מצפה ממי שחוותה כל כך הרבה מהתקשורת שתבין, שתזהה, וגם אם לא, לפחות שלא תגיב בצורה כל כך חסרת רגישות, אבל כנראה זה ממנה והלאה".

"גלית הזדעזעה מהמילה המליטה. כנראה שהיום הפרצוף האמיתי של גלית יצא ומה אני אגיד לכם, מבאס אותי. מבאס אותי שאישה לאישה זאב, גם ב-2020, מבאס אותי שאין פרגון לאישה שכבר עובדת ומתפרנסת 11 שנים בתעשייה הזאת בהנחיה, תוכניות שונות ועוד. אני כמו אותה גלית הדוגמנית, גם צריכה רק הזדמנות להראות צדדים אחרים, אבל ההזדמנות לא תמיד ניתנת, ולמדתי לחיות עם זה ולא למדתי לחיות עם השנאה והצביעות. תמיד בהלם מזה".

View this post on Instagram

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine)