את החיבור לפוליטיקה של משפחת גולן גילינו לפני מספר שבועות, כשאייל הוזמן להיפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו במסעדה בירושלים.

 לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

עכשיו, מסתבר, שגם אבא של אייל, דני ביטון (60), נכנס לחיים הפוליטים. ביטון פעיל מרכזי כבר קרוב לשנתיים בסניף אור עקיבא (מקום מגוריו) של מפלגת הגימלאים.

עד היום הוא עשה זאת בשקט והרחק מאור הזרקורים. עכשיו, עם הקמת מפלגת הגימלאים החדש "דור בוני הארץ", בראשותו של תת אלוף במיל' אפרים לפיד (במקומו של רפי איתן), הוא עובר לפרונט.

ביטון ישמש במהלך הבחירות הקרובות ואחריהן כפנים של המפלגה. הוא החל לעשות זאת כשהצטלם לסרטון בו הוא מספר את סיפור חייו, שישוחרר כבר בימים הקרובים כחלק מסרטי התעמולה של המפלגה.

ביטון חושף בסרטונים את כל סיפור חייו ומספר את כל מה שהיינו רוצים לדעת ולשאול. לצערנו הרב הוא לא כל כך משתף את דעתו על הפרידה של בנו מרוסלנה רודינה, אלא יותר בכיוון של מסרים כמו הרחבת סל התרופות, הגדלת קצבת הזקנה וביטוח סיעודי מעל גיל 75 לכל אזרחי מדינת ישראל.

סלוגן הקמפיין מבקש מהמצביעים לגלות חובה מוסרית כלפי ההורים של כולנו ולהצביע למען אבא ואימא- "כי צריך לדאוג לאבא ואמא". אנחנו מקווים שאייל דואג לו.

אין תמונה
גולן ונתניהו. יצביע לאבא?