בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו (צילום: רויטרס)
רפאלי ודיקפריו בתקופה טובה יותר | צילום: רויטרס

אחרי תקופה ארוכה של שמועות ובילוי ארוך מהרגיל של בר רפאלי בארץ, מגזין פיפל האמריקני מדווח הלילה בכותרתו כי רפאלי והבויפרנד ליאונרדו דיקפריו החליטו לפרק את החבילה הזוגית שלהם אחרי שלוש שנים. אז מצד אחד, זה קצת מעציב אבל מצד שני, יש עוד למה לצפות, כי כזכור כבר היינו בסרט הזה ולא פעם הוא התברר כלא נכון.

על פי הפרסום בפיפל, מקורבים לשניים מספרים כי הם החליטו על הפרדת כוחות וחיזקו את זה בכך שבזמן שרפאלי צעדה בתחילת השבוע על השטיח האדום בטקס פרסי הצעירים של הוליווד בקליפורניה, דיקפריו נראה מבלה צמוד לבחורה אנונימית אי שם באחד הברים בניו יורק. לדברי המקורבים, דיקפריו לא נראה כמו אחד שיש לו חברה רצינית.

באתר מספרים גם כי, בסביבתה של רפאלי מאשרים את הפרטים וטוענים כי הסיבה לפרידה היא שרפאלי רצתה להתקדם עם מערכת היחסים הזוגית למקום מחייב יותר ומהר ממה שדיקפריו רצה (מי אמר חתונה?), דבר שהלחיץ אותו וגרם, כאמור, לפרידה.

אלא שכמו שכבר התרגלנו וניחשנו שיקרה, כמה שעות אחרי הפרסום בפיפל, פורסמה באתר TMZ הכחשה גורפת לעניין הפרידה. באתר טוענים כי השניים בילו בימים האחרונים ביחד ואפילו מפרסמים תמונות, (שאמינות זמן צילומן אינה ברורה) של השניים מסתובבים באחת מחנויות הספרים בלוס אנג'לס, כאילו מעולם לא נפרדו.

כן או לא, גם בארץ פוזרו רמזים לא קטנים לאחרונה על פרידה בגזרה. רפאלי, כאמור, בילתה את השבועות האחרונים בישראל עם משפחה, חברים וגיא גיאור אחד, כאשר במקביל לשמועות על רומן שמתפתח בינה לבין גיאור, החלו לרוץ שמועות על פרידה בגזרה הזוגית ההוליוודית שלה. ההסבר של מקורביה של רפאלי לריחוק הממושך בין השניים היה שדיקפריו מצלם סרט ורפאלי בארץ ולכן לא יצא להם להתראות לאחרונה ובקרוב עתידים להיפגש ולהראות לכולם שהכל בסדר. 

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: חיים רביבו מוכר את הבית, הפקת הפסטיגל הציעה לאייל גולן מיליון שקל, תמונות ראשונות של שפרה קורנפלד משדרת ברדיו, סנדי בר תככב בסדרה חדשה, מירית וקנין מצטלמת לקמפיין ראשון, מה אומרים במעריב על מינוי יואב צור לעורך הראש, משפחתה של עפרה חזה נגד בצלאל אלוני והמחזמר שהוא כותב על חייה, נעמה קסרי מוכרת, ויקה עוברת ומי לא אהב את הסינגל החדש של נינט.