אלין לוי במשחק כדורסל של אלישי כדיר 3 (צילום: עודד קרני)
לוי וכדיר. הכי זוגיים שיש | צילום: עודד קרני

מתברר שכניסה לבית "האח הגדול", והפרידה הזמנית שמגיעה בעקבותיה, לא תמיד מזיקה לזוגיות - יש גם כאלה שרק מתחזקים בזכותה. קחו לדוגמה את אלין לוי החבר אלישי כדיר: לא מזמן התוודתה אלין כי האהבה בין השניים רק הולכת ופורחת מאז שיצאה מהבית, והנה יש גם הוכחה.

בסוף השבוע האחרון חגגו הצמד שנה של חברות (אם נתעלם משלושת החודשים בהם ישנו בנפרד, כמובן), ועשו את זה באווירה הכי אינטימית שיש בדירתו של כדיר בצפון הארץ. מה כללה החגיגה? ארוחת ערב רומנטית לאור נרות עם בקבוקי יין והחלפת מתנות הדדיות.

ומי בדיוק בישל? לא אחרת מאשר הבלונדה לוי, שמתברר שהיא יודעת להכין תבשילים ביתיים כאילו הייתה פותנה ג'אבר. לוי סיפקה לכדיר ארוחת ערב שכללה אורז ערבי, עוף בתנור, תפוחי אדמה, קציצות ועוד מטעמים שלא הייתם מאמינים שהבחורה הכי צעירה בבית "האח" יודעת להכין.

לוי, איפה למדת לבשל ככה?
"מאימא, היא נתנה לי מתכונים. גם אלישי אמר, בנוכחות חברים שלו, שהפתעתי אותו עם הבישולים שלי ושהאוכל טעים".

אלין לוי ואלישי כדיר גמר האח הגדול 2010 (צילום: אלעד דיין)
לוי וכדיר. שתזכו לשנה הבאה | צילום: אלעד דיין

אם אתם חברים של כדיר, אגב, חפשו אצלו בכיס את מחזיק המפתחות הדיגיטלי החדש שקיבל מהחברה (מעבר למכתב הרומנטי, כמובן). מדובר בכזה שמתחלפות בו תמונות של הזוג האוהב כל מספר שניות כדי שלא יוכל לשכוח לרגע מי מחכה לו בבית. את המתנה שלה תקבל לוי רק בעוד שבוע, והיינו אומרים לכם מה היא, אבל אנחנו לא רוצים להרוס לה את ההפתעה.

וזה לא נגמר בזה: שני המאוהבים כבר מדברים על מעבר לקורת גג משותפת, בעוד מספר חודשים, יחד עם תחילת עונת הכדורסל החדשה של כדיר והשחרור הצה"לי של לוי. אפשר כבר להכין את הצ'קים לעונת החתונות הבאה?

>>איילה וטומי ביחד - עכשיו התמונות