אירית רחמים, ממפיקות האירועים המוכרות בישראל, התראיינה לגלית ואילנית וסיפרה על הדרמה סביב אירוע בר המצווה של אורי, בנה הקטן. "אני קשובה לרצונות של הילד שלי. הילד הקטן שלי שונה ממני ומהילד הבכור. בני הבכור רצה אירוע גדול גם כשאני לא רציתי, אבל כיבדתי אותו. אורי אמר לי 'אמא, אני ממש לא רוצה כל הגודל'".אבל כבר התחלת לתכנן את האירוע לא?
"התחלנו לתכנן והוא אמר לי 'אני לא שם אמא ואני ממש מבקש – בואי נוותר על זה. נעשה עלייה לתורה ושבת חתן'".

את מבינה כמה אנשים הולכים לכעוס בעקבות זה?
"אני עשיתי לו מסיבת הפתעה רק עם ילדים, אבא שלו, אני, אח שלו ודורית המטפלת שהיא כמו אמא שלו. למחרת קיבלתי הודעות נאצה. אנשים חשבו שבאמת היה אירוע בגלל הסטורי. אני הולכת לקחת צעד אחורה עם האינסטגרם, די".

רחמים סיפרה כי אחרי האירוע, חלקה רגע מרגש עם בנה. "אחרי האירוע, הילד שלי בא לחבק אותי ואמר לי 'אמא, אולי תפנימי כמה היה כיף בקטן ובאינטימי. התרגשתי, הרגשתי את אבא ואותך'. בזכות הילד ובזכות האירוע היחסים שלי עם הגרוש התחדשו".

לא הייתם בקשר?
"פחות. ש לו את העולם שלו. הוא היה עם אשתו וההורים שלה. אני בטוחה שאם היו 700 איש לא היינו מתחברים. כל אחד היה בצד שלו". 

גלית התייחסה לראיון תקשורתי שנתנה רחמים בוא אמרה כי 'צריך לנסות לסלוח על הכל – גם על בגידה. אם הוא לא מכה אותך – תישארי'. מפיקת העל אמרה בתגובה, "זה מתוך ניסיון החיים שלי. ילדים נשברים. אנחנו מייצרים להם תמונה קשה. יש לזה השלכות מאוד קשות".

את באמת חושבת שילדים שנשארים בבתים שמחזיקים למען הילדים לא ניזוקים יותר?
"תלוי מה הסיבה. יש משברים, שום דבר לא פשוט. צריך ולנסות לעשות הכל כדי לשמור על בית אחד".

זה נשמע כאילו את מצטערת שנפרדת מלירון.
"אני במקום הכי טוב. יש לי את החבר הכי טוב שיש לי, יש לי שותף, בן זוג שהוא מודל לילדים שלי. פרק ב' זה קשה מאוד. זה כמו רגל פרוטזה עבור הילדים, אבל זה תלוי עם מי. אני זוכרת ללירון דברים טובים כי יש לי שני ילדים מקסימים אבל היום אני בזוגיות טובה ותומכת".

אם תתחתנו, זה יהיה באירוע מצומצם?
"אני לא במקום של להתחתן עם עמוס. אנחנו רוצים ליהנות מהמקום בו אנחנו נמצאים. לא רוצים לקלקל".

לסיום, התייחסה רחמים לטרנד האירועים האינטימיים. "אני חושבת שמעבר לזה שזה טרנד מדובר בניהול תקציב. פתחנו סדנאות בבית הספר שלי לזוגות לפני חתונה. מגיעים לקורס ולומדים איך לבנות חתונה ולהישאר במסגרת עוגת התקציב ולא להתפרע. מה אירוע צריך? קולינריה טובה, אלכוהול טוב, תאורה ומוזיקה".