נטע דנינו חשפה באומץ ב"המתחזים" כי במשך שנים נפלה בפח על ידי הגבר שאליו נישאה ואיתו הביאה שני ילדים לעולם - פול פסקר. הוא הציג את עצמו בפניה כדוגמן הולנדי שעובד בסוכנות ביון, אלא שבהמשך התברר כי מדובר בשקר אחד גדול וששום פרט שמסר על עצמו לא היה אמיתי. במשך שנים ניהל פסקר חיים כפולים ויצא עם אישה נוספת במקביל לדנינו, כשמשתיהן הוציא לכאורה סכומי כסף גדולים.

הבוקר (ראשון), שוחחה דנינו עם נסלי ברדה ב"חדשות הבוקר" וסיפרה על התגובות מאז שידור התוכנית. "קיבלתי מפול תגובה מאוד אלימה ומאיימת", חשפה, "כל הזמן אני מקבלת ממנו ריקושטים של קללות. אפילו לא פעם אחת הוא בא והודה, הוא ממשיך להכחיש ולתחזק את השקרים. אני קצת פוחדת מנקמה, אולי יש לו איזשהו רצון לנקום בי".

לדברי דנינו, הקשר בין פול לילדיהם המשותפים ניתק לחלוטין. "הוא לא משתתף בהוצאות על הילדים והצרכים שלהם, שום דבר", טענה דנינו, "יש נשים שמפחדות לפרק בית בגלל הילדים, אצלי זה היה הפוך. הילדים היו הכוח שלי לעזוב אותו. הנישואים שלנו התפרקו בגלל אלימות מילולית וכלכלית. הילדים שלי טהורים ולא רציתי שיחוו אפילו עוד רגע אחד של טראומה או חוויה לא פשוטה מאמא ואבא".

זה הסיפור המלא של נטע דנינו והבעל המתחזה (צילום: מתוך "המתחזים", קשת 12)
פול פסקר | צילום: מתוך "המתחזים", קשת 12

"אמא ואבא שלי סופר תומכים, הם עוזרים לי בגידול הילדים", סיפרה, "אם לא ההורים שלי, מבחינתי גם מקלט ולהיות ברחוב היו אופציה".

פנו אלייך נשים נוספות אחרי השידור?
"כמות ההודעות שקיבלתי מנשים היא מטורפת. הן כותבות לי, 'עברתי סיפור דומה של התחזות, שיקרו אותי, רימו אותי, לקחו לי את הכסף, עד היום אני משתקמת'. פנו אליי גם נשים שנמצאות בזוגיות אלימה ורואות אותי כאור שיבוא לעזור להן. הלוואי והייתי יכולה ללוות כל אחת בתהליך הזה, אבל זה לא פשוט".

את נושאת עלייך צלקות מהסיפור הזה?
"אין לי יותר מדי צלקות, אבל יש לי בעיית אמון מאוד קשה בבני אדם. קשה לי לסמוך ואני מונעת מעצמי".