כמעט שנה עברה מאז הבשורה שהפתיעה את כולם, עוז זהבי הפך לאבא לכרמי הקטנה. הערב הוא מגיע לגלית ואילנית (16:00, קשת 12) לדבר על האבהות שעבורו היא שמחה והתרגשות גדולה, על השינוי שעבר עם עצמו מאז שבתו נולדה וה"עוז האחר" שהכיר בעקבותיה.

"האבהות שינתה אותי ופתחה לי עוז חדש שלא הכרתי, עוז אחר", שיתף האב הלא כזה טרי. "העוז הזה הוא אבא, אחראי, אוהב, מסודר. לא הרגשתי שזה משהו שברחתי ממנו במשך השנים. חייתי. אני קורא לזה 'תא רדום', וכשהוא מתעורר הטבע אומר לך 'אוקי, יש לך ילדה'. זה כיף מאוד, אנחנו אוהבים אותה וזה המון אושר".

זהבי הוא לא מאותם אנשים שיכולים להצטער על זה שלא הספיקו דבר או שניים לפני הילדים. בנוסף לקריירת המשחק המצליחה שלו, גם לחיי הזוגיות שלו יש קילומטראז' לא קטן. אחרי הפרידה הראשונה מהגר דנון, אימה של כרמי, ניהל השחקן כמה מערכות יחסים מתוקשרות, ביניהן חתונה שבוטלה עם השחקנית ליהי קורנובסקי. בסופו של דבר הקאמבק עם דנון הגיע והביא איתו את בתם הבכורה."אני מאמין שכל דבר קורה בזמן שלו", אמר זהבי, "ואז זה קורה לך, לפעמים אני מסתכל ולא מאמין, זה שלי, אני אבא. אני עומד בשלוש לפנות בוקר בחדר חשוך לבד, ואני לא מאמין".