יום הולדת למסעדת הרוקה (צילום: עודד קרני)
ארז דה דרזנר. בהתחלה הכל נפל עליו בבום | צילום: עודד קרני

כולנו סובלים ממנת יתר של סקרנות לגבי זהות הדיירים שיפלשו לבית האח הגדול, אבל קביעה אחת כבר אפשר לקחת לבנק: לא נאתר דמות יותר משעשעת ומגוונת מהלהיט של העונה שעברה, האיש והאנרגיות, ארז דה דרזנר.

למרות שיש לנו הערכה עצומה לכריזמה של אלירז, לרומן של סער ואיילה ולמתקתקות של אלין, מי שבאמת סיפק את השואו הראוי ביותר ברוב שלבי המשחק היה הדוגמן בעל ליקוי השמיעה והחבר החדש של אסי עזר. "זו בהחלט הייתה חוויה של פעם בחיים ואני שמח שעברתי אותה", נזכר דה דרזנר . "מאז שיצאתי מבית אח הגדול עברו עלי שינויים ברמות שלא ניתן לתאר. עברתי חתיכת תהליך בשלושה חודשים וחצי, שאין לתאר. ההשתתפות באח הגדול בהחלט שינתה את חיי".

מה בדיוק קרה איתך מאז שיצאת מהבית?
"היה לי נורא קשה בהתחלה עם כל ההמולה הופרסום סביבי והכל נפל עלי בבום. זו הייתה התמודדות לא פשוטה, אבל עם הזמן התאוששת. עכשיו אני סטודנט לאנטומיה ופיזיולוגיה, עובד בחברת הפקות וגם מצטרף לסגל הכותבים במאקו. במקביל אני כמובן מדגמן בסוכנות עלית מודלס שאני רואה בה מקום  לקידום אינטרסים חיובים למודעות ואני מנצל את הבמה הזאת. לאור מה שעברתי והתהליך שקרה לי בתוך בית האח הגדול, אני חושב שאני לא שורד מהישרדות אלא מנצח שהתמודד עם המגבלה, ויהי מה, עד הסוף".

אין תמונה
"ההשתתפות באח הגדול בהחלט שינתה את חיי"
אתה בקשר עם מישהו עם המתמודדים שהיו איתך בבית?
"ברור. אני בקשר מעולה מעולה עם איילה רשף, ג'י, בנצי , אביב, דנה ופותנה. עברנו דרך והמון חוויות ביחד".

רבים חשבו שתשלב במהרה בתעשייה. זה עדיין בתוכניות שלך?
"התוכניות שלי הן סודיות, אבל אני אשתף אותך בחלק מהן. כמובן שאני עוד רוצה להשתלב בתעשייה שנורא קורצת לי ואני רואה את עצמי משתלב בה במגוון דרכים. בקרוב אני נרשם ללימודי משחק מול מצלמה ונראה לאן הדברים יתגלגלו משם".

דה דרזנר היה אחד מגיבורי העונה החולפת וכיאה למעמד גם הוא עוצר את נשימתו עד שהדלת תפתח ודיירים חדשים ימלאו את הבית. עד אז הוא שמח לתפוס את כסא הפרשן. "כמובן שאני באקסייט לחלוטין לקראת העונה החדשה. זה הולך להיות מרגש ומוזר לראות את זה מהצד ולדעת מה עובר על הדיירים החדשים, יהיה מעניין".

מה אתה מייעץ להם?
"העצות שלי לדיירים חדשים הם שלא יתכננו שום דבר כי אי אפשר באמת לתכנן דברים כאשר אתה נכנס למקום כזה. הכל קורה בחוסר וודאות כאשר אתה בסטיאוציה הזאת. חשוב מאוד שילמדו על עצמם דרך קונפליקטים שהם המראות הכי טובות שיכולות להיות להם. וכמובן שלא ינהלו רומן עם אסי עזר כי אחרת יש להם עסק איתי ברגע שהם יצאו מבית האח גדול".

מה אתה מצפה לראות בעונה הזאת?
"אני מצפה להמון המון אקשן בתוך הבית. העונה הזאת תהיה מיוחדת מאוד לדעתי. אני מצפה להמון סקס באוויר, לאקסייט במיניות ושכרון חושים עצום לכל המתמודדים ולכל מי שיראה את זה מהבית".

ארז דה דרזנר
"יהיה מוזר להתסכל על זה מהצד"

>> ומה התוכניות של מרינה לשנה הקרובה?