קצת אחרי שעינב נכנסה לבית האח הגדול והשאירה את שלושת בנותיה בחסות משפחתה, המצב הביטחוני הפך מתוח וסיפרנו לכם שיוסי בובליל ומשפחתו החליטו לרדת עם הבנות של עינב לאילת.

כשדיירי האח הגדול גילו על המצב, חזינו בעינב משוחחת בטלפון עם בעלה ומשפחתה והם הרגיעו אותה שהם מבלים היטב. מה שעינב לא יודעת זה שהביקור שתוכנן להסתיים באותו סוף שבוע, ממשיך בעל כורחם.

כבר שבועיים שהבעל אלי בניסטי ובנותיה של עינב שוהים באילת יחד עם יוסי ומשפחתו. החבורה קיוותה לשוב לבית מגוריהם באשקלון. מאחר ואשקלון נמצאת כרגע עמוק בסכנת הטילים, שיבתם נמנעת מהם.

עוד ב-mako סלבס:

בני המשפחה השהו את המשך חייהם התקינים ומקפידים להתעדכן במתרחש בחדשות וכמובן בעינב בערוץ 26. זה מה שיוסי סיפר לנו על המצב:

"אנחנו כבר 14 יום בבית מלון באילת ועוד היד נטויה", מספר בובליל, "אני כבר לא יודע להגיד לך מתי אנחנו מתכוונים לחזור, כי לא באנו בשבילנו, באנו בשביל הילדות".

"זה לא שאנחנו מבלים בבריכה של המלון או בעיר", משתף בובליל, "אנחנו יושבים כל היום בחדר ורואים חדשות, הבנות משחקות בפלאפון, אבל לא עושים הרבה מעבר לזה".

ומה לגבי חזרה לבית ולעבודה באשקלון?

"גם ככה הכל רדום שם, אין באמת עבודה אז זה לא כל כך מפריע לי. אני מקווה שזה יגמר במהרה כי עד שזה לא יקרה סביר להניח שנישאר פה".

איך הבנות של עינב? מתגעגעות לאימא במצב הזה?

"האמת שהן רואות אותה בטלוויזיה והן עטופות בחום ואהבה אז הן מסתדרות. גם זה שאנחנו רחוקים מהבלאגן באשקלון זה עוזר להן. שם הן נכנסו לפרנויות ופחדים".

אז כל משפחת בובליל באילת?

"לא, הבן שלי נמצא באשקלון, הוא מנסה לשמור על הדגרה ולא רוצה לבוא לפה ולהפסיד עבודה. הוא אדם בוגר, הוא יודע להתמודד אז אנחנו נותנים לו וסומכים עליו, הוא לא כמו הילדות שבוכות וחוששות ואנחנו צריכים לשמור ולהגן עליהן".

יוסי בובליל (צילום: mako)
יוסי בובליל ובנותיה של עינב | צילום: mako
עינב מקבלת מסאג' לרגליים (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
לעינב אין מושג מה מתרחש | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +