לפני כחודשיים הדוגמנית רנא רוסלאן ובן זוגה לשעבר, השייח' המיליונר מדובאי, נפרדו לאחר שחשפה את המשבר בזוגיות שלהם – היא לא יכולה להביא ילדים. הערב היא סיפרה לאופירה וברקו (18:00, קשת 12), על היוזמה שלה לבקש ממנו לעשות ילדים עם אישה אחרת.

"ברור שאני אמליץ באהבה לנשים אחרות לעבור את מה שאני עברתי. לצערי זה נגמר, אבל את השייח' אני אוהבת אהבת נפש. הוא הבן אדם הכי טוב, ורק למדתי ממנו דברים טובים", אמרה הדוגמנית באולפן.

רסלאן הקפידה כל השנים לשמור על החיים שלה מתחת לרדאר, ואפילו את שמו של השייח' לו הייתה נשואה היא לא חשפה. "זה היה ההסכם ביני לבינו. הוא לא אוהב תקשורת וכיבדתי את זה מאוד".

"אני לא רציתי להיפרד, קיבלתי את זה שאני אהיה בצד. אבל הוא אמר לי 'תחיי את החיים שלך'. רצינו לעשות ילדים ולא הצלחתי. אני אומרת את זה הכי פתוח", שיתפה רסלאן. "הוא עשה ילדים עם מישהי אחרת כי אני ביקשתי. אי אפשר להיות נרקיסיסטית ואנוכית, צריך לחשוב על הצד השני. אצלנו במנטליות את צריכה להביא ילדים, במיוחד כשהוא שייח'. אנחנו גוף אחד, אנחנו הידידים הכי טובים. זכיתי לחיות עם הבן אדם הכי מדהים שרק העצים אותי, אבל זה מאוד קשה להתגרש".

ברקו כהרגלו שם את כל הקלפים על השולחן, ושאל את השאלה שכולנו רצינו לדעת: "איך זה לחיות עם שייח'?". "אני באתי מהוואדי. בהתחלה זה היה כמו לה לה לנד, עד שמתרגלים וזה הופך לנורמה", אמרה בחיוך נבוך. "צריך להיות צנוע ולא שוויצר. יש אנשים שמסתכלים ואין להם את זה. אבל אני פשוט התחתנתי עם בן אדם מצחיק שחי חיים טובים ונגררתי לזה".

"אני עשיתי את עצמי בעשר אצבעות. מאז שהתחתנתי תמיד עבדתי, למדתי ויזמתי. הוא שלח אותי ללמוד באוקספורד, ולא הייתי איזה סינדרלה שיושבת בבית ואומרת מה היא רוצה. אפילו כשהוא רצה לקנות לי דברים אמרתי שאני לא רוצה. הצלחתי מאיפה שבאתי, הילדה מהוואדי הגיעה לאן שהגיעה ואני מרוצה ממה שעשיתי. חסר לי רק זמן עם אמא והמשפחה שלי, עכשיו אני משלימה את זה", אמרה רסלאן.

כשברקו הסב את השיח ודיבר על הפרגון והמחלוקת בין יהודים לערבים, היא נכנסה בעובי הקורה ושאלה, "למה אמרת יהודים מפרגנים לערבים? זה בני אדם שמפרגנים לבני אדם. אם נמשיך לדבר ככה בחיים לא יהיה שלום. אנחנו אחים, ולא צריך לעשות מלחמת אחים על אדמה".