מסיבה של דני הוליווד-רן דנקר, רומי אבולעפיה וגאיה טראוב (צילום: עודד קרני)
אבולעפיה ודנקר. אולי תחליטו? | צילום: עודד קרני

רן דנקר ורומי אבולעפיה הכירו לפני מספר חודשים על סט הצילומים של העונה השנייה של "דני הוליווד". זה היה קצת אחרי שדנקר סיים את מערכת היחסים שלו עם יעל פוליאקוב ואבולעפיה חזרה ארצה אחרי שהות ארוכה בחו"ל.

כבר בימים הראשונים של הצילומים החלו מקורבים לשניים לספר שמתפתח ביניהם משהו שהוא הרבה מעבר לידידות, ושהם העבירו את מה שקורה ביניהם מסט הצילומים למציאות. אלא שבמהלך כל הזמן הזה השניים הכחישו נמרצות. במקביל דנקר נצפה עוד מספר פעמים עם פוליאקוב, בזמן שאבולעפיה בכלל דיברה על איזה חבר בניכר.

אבל עם כל הכבוד להכחשות הנמרצות, אנחנו למדנו שאין טוב ממראה עיניים. אז זוגיות או לא, רגע לפני שדנקר יטוס בקרוב לארה"ב לענייני עבודה וקידום הקריירה, את שישי האחרון הוא העביר על דרינקים בבר "הפרוזדור" בתל אביב יחד עם אבולעפיה. השניים ממש לא השאירו לסובבים מקום להתלבטות לגבי מהות מערכת היחסים ביניהם, וגם עזבו את המקום ביחד. מכיוון שדנקר חזר דנקר לאחרונה לגור אצל אמא בנתניה, אנחנו מהמרים שלדירה שלה.

כזכור, לא מדובר בפעם ראשונה שדנקר מכיר את האישה שאיתו בעבודה. הוא כבר עשה זאת בעבר עם אחת נינט טייב ועם עוד אחת, גאיה טראוב. עכשיו כל מה שנשאר להם זה לעבור את מחסום חו"ל.

עוד ב-mako בידור: שירלי בוגנים חגגה 35 שנות קיום; כוכבי "לבנון" מקווים להגיע לאוסקר; מלי לוי ילדה בת; מטר כהן - הדוגמנית הישראלית ב"פרויקט מסלול" האמריקאית; אורי פפר נגד הצלמים; אלטון ג'ון רוצה לאמץ ילד מאוקראינה.