בר רפאלי (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
בר רפאלי | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

דמיינו את התרחיש הבא: בר רפאלי קמה בבוקר, רבה עם יעל בר זוהר שגמרה לה את השמפו, עולה על ביקיני קטנטן, נכנסת לשחייה של בוקר בבריכה, אוכלת מספר עלי חסה ולקינוח פריכית אורז ובערב, בזמן משחק טאקי עם נינט טייב, השתיים מרכלות על רן דנקר. מושלם, לא? זה פחות או יותר מה שרץ לנו בראש מאז ש"האח הגדול VIP" החלה לקרום עור וגידים. אפילו אם זה לא יקרה בסוף, אנחנו כבר יודעים בדיוק איך היינו רוצים שזה יראה. להלן מרכולתנו.

נורא רצינו לחטט במערכת היחסים המסקרנת של בר רפאלי והאישה שמנהלת אותה מקצועית ואישית, אימא ציפי לוין, ולראות אותן במשבצת עינב ויוסי בובליל של הסלבס. אבל אז הבנו שגם לפנטזיות יש גבול. לא נורא, יום אחד אחת מהן עוד תכתוב על זה ספר. אז המשכנו הלאה והבנו שרק האחיות שרונה ודניאלה לבית משפחת פיק - שסיפקו לנו לא מעט דרמות כשהיו צמד – יכולות להיכנס לנעליים המאוד גדולות של הדורבן ובתו העצבנית. גם בראיונות של שלוש דקות הן שיחקו אותה חתול ועכבר, אז תארו לכם מה יקרה בשלושה חודשים. 

אין תמונה
שובו של הקירקור. פיליפ קירקורוב

אבל לא רק הן, הן לא מספיקות. צריך גם את אבא צביקה, רק בשביל לראות איך נראה השיער שלו כשהוא קם בבוקר, ואם אפשר גם את החברה שלו, שירה מנור. נו, זו שהוא נהנה להגיד לה מה לעשות והיא נהנית לעשות את מה שהוא אומר לה. או יותר נכון, עושה בלי ליהנות.

אין תמונה
שובו של הקירקור. פיליפ קירקורוב

למשבצת הומו המחמד, ובמילים אחרות לאון שיינדרובסקי, היינו משחילים בקלות את אסי (זוכרים איך הוא התלהב כשנכנס לביקור קצר בבית?) עזר. אבל מכיוון שעזר נמצא מהצד השני של דלתות בית "האח הגדול", מתבקש שאת תפקיד לאון יתפוס מעצב השיער והסלב שבא ונדלק, מיקי בוגנים. אנחנו באמת צריכים להסביר למה?

רנא ראסלן (צילום: עדי רם)
רנא ראסלן | צילום: עדי רם

בסיבוב הקודם היתה זו רנין בולוס ששיחקה על גזענות ויחס מפלה, לפחות בהתחלה. ורק בגלל העובדה שזה כבר די שחוק ומאוס לשלוף את קלף הגזענות (תראו מה קרה לנסרין מ"הישרדות 2"), היינו רוצים שלתוך הבית תיכנס ערביה שיודעת מה היא שווה. נגיד, מישהי כמו מלכת היופי בדימוס, רנא רסלאן. כי היא כבר קטפה טייטל של מלכת יופי כשהתמודדה מול 19 יהודיות ולכן לא ממש יכולה לצעוק אפליה, אבל בעיקר כי יש לה פה גדול וכל מה שנצטרך לעשות זה לחכות שמישהי תיפול לתוכו.

נינט טייב מתוך ראיון בתכנית שש עם עודד בן עמי (צילום: החדשות 2)
נינט טייב | צילום: החדשות 2

רבים הכתירו את זוכת "האח הגדול" הגדולה, שפרה קורנפלד, כנינט טייב הבאה מבלי שתהיה לה אפילו את הזכות להביע את דעתה. לכן - ובאמת שאנחנו באים פה רק לטובתה - היינו מציעים לטייבית להיכנס לבית "האח הגדול" ולהוכיח לכולם שנינה יש רק אחת. חוץ מזה, אין אחד במדינה שלא מעניין אותו לראות איך נראה יום בחייה של נינט, ויעידו כל צלמי הפפראצי ששורצים ימים כלילות מתחת לביתה.

חזני, אירוע ערוץ 10 (צילום: אלעד דיין)
שילה כהן - חזני | צילום: אלעד דיין

מי שחייב להיות שם, לפחות מבחינתו, הוא שילה כהן - חזני של עינב בובליל. הוא פשוט שיכנע אותנו שהוא כבר מספיק סלב כדי להשתלב ב"אח הגדול" של הגדולים. חיזקה את החלטתנו העובדה שבמקרה של חזני לא מדובר בעוד דוס מחמד א-לה אשר סימוני, אלא בדוס מחמד שהוא גם חזן, וזה כבר שדרוג לייצוג החרדי בתוכנית. מה גם שתמיד יוכלו להכניס לו באחת המשימות את עינב בובליל לבית, שזה רגע יא ווילי שפשוט מחכה לקרות.

נועם טור (צילום: עדי רם)
צילום: עדי רם

נכון, נועם טור כבר עשה את שלו בתוכניות ריאליטי (ובינינו, הוא בין היחידים שהצליחו למתוח את 15 דקות התהילה, ואז מה אם זה בזכות קמפיין לצד בר רפאלי). אבל תודו שהוא יותר ממתאים להיות הצבר גדיש של הסלבס, במיוחד שגם הוא, בדיוק כמו צבר, ניהל סוג של קשר רומנטי בפריים טיים. רק שהוא, שלא כמו צבר, טרח לסיים את זה יפה, כך שאנחנו צופים פה בתחליף ראוי שיספק לנו גם סוף מהאגדות. אנחנו גם יודעים שטור יהיה מעניין יותר, בעיקר כי אחרי כוס יין מיותרת הוא עלול לפלוט כמה סיפורים על הקולגה רפאלי, ולהזניק את הרייטינג למעלה.

פבלו רוזנברג, יום הולדת לאלירן ברדוגו (צילום: אלעד דיין)
פבלו רוזנברג | צילום: אלעד דיין

רק בגלל המבטא, פבלו רוזנברג חייב לעשות מאמץ סלבריטאי ולהוכיח שלא רק הצרפתים יכולים. כי אם ונסה אלוש והצרפתית הכבדה שלה הצליחו לעשות בלאגן בבית, אז גם רוזנברג והארגנטינאיות המתגלגלת שלו יעשו את זה. אמנם הוא לא יוכל להדביק אף אחת לקיר כי הוא אוטוטו מתחתן, אבל אם חושבים על זה ממש ברצינות - גם ונסה, בתכל'ס, לא ממש הדביקה אף אחד לקיר. והוא, לפחות, יוכל להפוך את החוויות שלו משם לדואט עם שלומי שבת.

ציון ברוך (צילום: אלעד דיין)
ציון ברוך | צילום: אלעד דיין

ממש כמו שי שטרית שאוחז בחברה דוגמנית, גם ציון ברוך נוהג לצאת בעיקר עם דוגמניות. ממש כמו שטרית, גם ברוך החליט להיכנס לחיי הלילה ויפתח לעצמו ממש בקרוב בר תל אביבי. וממש כמו שטרית, גם ברוך מלא בעצמו ויכול להראות לכולנו, שוב, איך מייצרים עדר. אלא שבניגוד לשטרית, שנכנס לבית בעודו תפוס חזק וכך נמנע מלהישרט על ידי ציפורניהן של קרן, ונסה או לאון, סביר שברוך יכנס לשם כשהוא רווק. והוא, אנחנו יכולים לחתום לכם, לא יישאר שם יותר מדי זמן לבד.

מאיה בוסקילה קסטרו (צילום: עודד קרני)
מאיה בוסקילה | צילום: עודד קרני

בסיבוב הקודם של התכנית, מיקי לוין נכנסה לבית "האח הגדול" בתור החברה הכי טובה של מאיה בוסקילה. לכן זה רק מתבקש שבעונת הסלבס יסגרו השתיים מעגל, כשהפעם הבוסקילה תיכנס אל תוך כותלי הבית בתור החברה הכי טובה של לוין.

 

 

אין תמונה
שובו של הקירקור. פיליפ קירקורוב

כמעט אחרון, חביב קצת משעמם: בתפקיד הפיינליסט איתי זיו יש לנו ליהוק מושלם - יובל המבולבל. כי, כאילו, אם כבר מישהו שמדבר שטויות כל היום, אז לפחות שתהיה לזה סוג של הצדקה מקצועית.

ובתפקיד שחר בן דוד - אלי האנה. כל מילה נוספת מיותרת.

הגברים ששיפרו לנו את המציאות: מצעד גברי הריאליטי הישראלי

קטן עליהם בובליל: הרגעים הגדולים של "האח הגדול VIP" ברחבי העולם

איך היה נראה בית האח הגדול אם כוכבי "ביפ" היו נכנסים אליו?

ומה בנוגע למוזיקאים? אילו וידויים היינו שומעים מהם?