עידן חביב ואינגריד פלדמן (צילום: רפי דלויה)
חביב ופלדמן. הכל התחיל בגלל כוס בירה | צילום: רפי דלויה

חברת טיסו השיקה שעון צלילה חדש באירוע שכלל מינגלינג, כיבוד ותחרות צילומים אומנותיים מתחת למים, שנערכה מול השופטים המכובדים דני קושמרו, אלי אילדיס, שירז טל, זיו קורן, יואב צפיר, רז מאירמן ומרב מילר (שאגב, עדיין לא סגרה על תאריך ומקום סופיים לחתונה הקרבה).

גם עידן חביב, שקצת נעלם לנו מהפריים לאחרונה, הגיע לאירוע, רק כדי להיתקל במקרה בדוגמנית העל-זמנית אינגריד פלדמן, לשפוך עליה את כוס הבירה שלו (לא בכוונה), לשבת איתה לשיחה ארוכה אחד על אחת ובסוף להחליף איתה טלפונים.

המטרה, אם תהיתם, ידידותית בלבד, בעיקר בגלל שלפלדמן יש חבר בעשור האחרון. יחד עם זאת, בינינו, לא כל יום אחד כמו חביב מבקש את הטלפון שלך, וכנראה שלא כל אחת יכולה לעמוד בפניו. לא שאנחנו רומזים משהו אבל מותר לדמיין, בטח אחרי שבימים האחרונים נודע כי בערוץ 10 רוצים שחביב יהיה "הרווק" שלהם אם וכאשר יוחלט להפיק גרסה מקומית לריאליטי.

עוד הגיעו לאירוע: יפתח קליין, עינת שרוף, מירי לוי ובעלה לעתיד פבלו רוזנברג, שי כהנא והצמודה טל טלמון, יונתן ווגמן של קסטרו, עינת ארליך, מירית וקנין, דידי הררי, ישראל אהרוני, איגור טיגנר, סאבלימינאל ואפילו חנה ומרגלית מ"המירוץ למילון". תתחדשו על השעון. 

שעוני טיסו משיקים 5 (צילום: רפי דלויה)
כהנא וטלמון. גם הם חזק בזוגיות | צילום: רפי דלויה
שעוני טיסו משיקים 3 (צילום: רפי דלויה)
וקנין. מתגעגעים לגיא גיאור | צילום: רפי דלויה
שעוני טיסו משיקים 2 (צילום: רפי דלויה)
רוזנברג ולוי. רגע לפני החתונה | צילום: רפי דלויה
שעוני טיסו משיקים 6 (צילום: רפי דלויה)
כל השופטים | צילום: רפי דלויה
שעוני טיסו משיקים 1 (צילום: רפי דלויה)
חנה ומרגלית. כבר לא רצות | צילום: רפי דלויה