בכל שנה, לצד הרומנים והזוגות החדשים, מצטברות גם לא מעט פרידות אצל כוכבי הביצה המקומית שלנו. אך השנה זה הגיע בכמויות הרבה יותר גדולות ועם הרבה יותר דרמות וכאב.

אין תמונה
ליהיא ואבירם. החזירה את הטבעת

כשהכל היה ורוד: ליהיא גרינר נכנסה לבית "האח הגדול" כאישה מאורסת אחרי שנים של זוגיות עם אבירם בן שושן. השניים חיו ביחד בארה"ב ולמרות שחיכה זמן רב, לבסוף שלף בן שושן טבעת אירוסין נוצצת ונתן את האות להתחלת תכנוני החתונה.

ואז הגיע: עתי שולברג.

וזה הסוף: ליהיא ועתי לא הסתירו את אהבתם מול כל עם ישראל. בן שושן לא נשאר חייב וניסה להיכנס בעצמו לבית. השניים ניצלו את ההזדמנות לשיחת סיכום, אבל זה לא היה באמת סופי עד שבן שושן קיבל תוכנית אינטרנטית משל עצמו כשהוא בתפקיד הרווק ועד שגרינר לא יצאה מהבית וניהלה שיחת טלפון אחרונה עם בן שושן, בה הבהירו שני הצדדים שהם לזוגיות לא יחזרו יותר. אגב, גם הקשר עם עתי לא החזיק מעמד אחרי סיום התכנית והשניים נשארו ידידים טובים.

עתי שולברג וליהיא גרינר ביחד (צילום: אלעד דיין)
גרינר ושולברג. לא החזיקו מעמד | צילום: אלעד דיין

כשהכל היה ורוד: שנה לפני ליהיא ועתי, לזוג המלכותי של בית "האח הגדול" קראו סער ואיילה. שיינפיין היה בזוגיות עם מעיין (בולבולון) שם טוב כשנכנס לתוכנית ובתוך הבית הפך להיות בן הזוג של רשף. זה היה נראה כל כך אמיתי עד שרשף (שהודחה כמה ימים לפני שיינפיין) אפילו חיכתה לאהובה כדי להמשיך את הזוגיות שלהם גם אחרי התוכנית.

ואז הגיעה: בולבולון.

וזה הסוף: שיינפיין לא מיהר לצאת מבית האח הגדול לזרועותיה של רשף ובמקביל החל לספר בכל הזדמנות כמה הוא רוצה לחזור לבולבולון. לבסוף בולבולון חזרה לזרועותיו, הם הספיקו להיפרד שוב ולאחרונה לעשות קאמבק נוסף. כל זאת כשאיילה מטפחת מערכת יחסים יציבה עם השורד טומי אלתגר.

סער שיינפיין ואיילה רשף במסיבה (צילום: אלעד דיין)
איילה וסער. רומן זמני | צילום: אלעד דיין

כשהכל היה ורוד: דנה ספקטור כיכבה בעונה הראשונה של "מחוברות" וחשפה לעולם גם את בעלה אלכס. רן שריג ניהל מערכת יחסים שגרתית עם אשתו עידית הרחק מאור הזרקורים.

ואז הגיעה: "מחוברים".

וזה הסוף: רן נפגש עם ספקטור לפני הצילומים כדי להתייעץ האם לקחת חלק בתוכנית. במהלך צילומי "מחוברים" שריג וספקטור החלו להתקרב כשהם עמוק בתוך מערכות נישואין. הרומן המפתיע ביניהם גרם לשניהם לעזוב את בני הזוג שלהם, לפרק את המשפחה, להתגרש, להתאחד האחד עם השנייה ולהתחיל חיים משותפים ביחד.

הופעה אריק ברמן דנה ספקטור ורן שריג (צילום: אלעד דיין)
ספקטור ושריג. עדיין מחוברים | צילום: אלעד דיין

כשהכל היה ורוד: אלין לוי והכדורסלן אלישי כדיר היו מאוהבים עד מעל הראש. הוא חיכה לה מחוץ לבית האח הגדול, היא שמרה לו אמונים וכשהסתיימה התוכנית השניים התאחדו לזוגיות יציבה וצמודה, שכללה גם מעבר לדירה משותפת בתל אביב.

ואז הגיעו: מכבי ת"א והפסטיגל.

וזה הסוף: אחת הסיבות למעבר של השניים לגור ביחד בתל אביב הייתה מעברו של אלישי לשחק בקבוצת מכבי ת"א. כדיר לא הצליח להתאקלם בקבוצה ואת רוב תחילת העונה העביר על הספסל. לבסוף הוא החליט לעזוב את תל אביב לטובת חיפה. המעבר לחיפה לא היה בתכנון של אלין, שבאותם ימים כיכבה בפסטיגל ונראתה קרובה מתמיד לשחקן מיקי גבע. השניים החליטו לסיים את הקשר הזוגי ביניהם ולוי חזרה להתגורר עם אמה בראשון לציון.

אין תמונה
לא החזיקו מעמד

כשהכל היה ורוד: קרן פלס ואיש העסקים תומר גרנצל החליטו שהם מתחתנים אחרי שנה וחצי של זוגיות וקורת גג משותפת. מעבר לקריירה המוסיקלתי הענפה של פלס, השניים פתחו יחד פיצרייה במרכז תל אביב שלא צלחה ואך נסגרה לא הרבה זמן אחרי הפתיחה.

ואז הגיע: שגרת היום יום.

וזה הסוף: סגירת העסק הייתה ככל הנראה, עוד צעד במשבר היחסים בין בני הזוג. לא הרבה זמן אחרי זה השניים הודיעו על הפרדת כוחות. כמה שבועות לאחר הפרידה המתוקשרת, פלס התחילה לצאת עם הקלידן שלה, עומרי בר, ועברה לדירה משלה. השניים מחזיקים זוגיות כבר למעלה מחצי שנה. גם גרנצל הספיק לחזור לעצמו וניהל מערכת יחסים של כמה חודשים עם השורדת לשעבר אביטל אייסמן.

קרן פלס ובעלה - אלבום זהב לקובי אפללו (צילום: אורי אליהו)
פלס והאקס. העדיפה את הקלידן | צילום: אורי אליהו

כשהכל היה ורוד: אלירז שדה לא נפל לפיתויים בבית "האח הגדול" ושמר אמונים לבחורה בשם בר מזרחי, שאף ביקרה אותו בבית וגרמה לו להזיל דמעה. מזרחי חיכתה לו בחוץ והשניים חזרו לזוגיות הלא יציבה שהייתה להם בעבר.

ואז הגיעו: 15 דקות התהילה.

וזה הסוף: אחרי ארבעה חודשים באור הזרקורים והפלאשים של הפפראצי, החליטו השניים שהזוגיות שלהם נראתה יותר אטרקטיבית כשהיו רחוקים והם החליטו להפריד כוחות באופן רשמי. מאז מזרחי נעלמה מהפלאשים של הצלמים ושדה יצא עם מספר בחורות, ביניהן נקשר שמו גם לסיון קליין, שהנחתה לצידו בערוץ 24.

אלירז שדה ובר מזרחי 7 (צילום: אלעד דיין)
שדה ומזרחי. זיכרון רחוק | צילום: אלעד דיין

כשהכל היה ורוד: הזוגיות של אור שוחט ונלה גולדברג החלה בתוכנית "היפה והחנון" בה שניהם כיכבו, כאשר כנגד כל הסיכויים נלה היפה התאהבה בחנון החטוב אור שוחט.

ואז הגיעו: החיים האמיתיים.

וזה הסוף: לאחר סיום התוכנית ואחרי ניצול מרבי של דקות התהילה ואירועים יחצנים, אור ונלה הצהירו בגמר התוכנית את מה שכבר כולם ידעו - האהבה כבר לא פורחת. לא מאוד מפתיע, כבר אמרנו?

וזה לא נגמר בזה

לצד שלל הפרידות המתוקשרות היו לנו עוד לא מעט פרידות השנה. זה התחיל באוקטובר עם כוכבת הילדים, ליאת בלו, שנפרדה מבעלה, ארז דן, אחרי קצת יותר משנה של נישואין, המשיך עם דנה פרידר וקובי פרג' שהבינו שזה לא זה אחרי שנים של זוגיות, ובחודש דצמבר החליטו הילה נחשון והדוגמן יונתן כהן להתגרש ופירקו את החבילה שלהם אחרי ארבע שנות זוגיות וילדה אחת משותפת.

גמר היפה והחנון אור ונלה (צילום: עודד קרני)
אור ונלה. לשם הפרסום | צילום: עודד קרני
עוד מערכת יחסים שליוותה אותנו בשנים האחרונות, הייתה זו של אגם רודברג ואיש העסקים זוהר ספיר. השניים התגוררו תחת אותה קורת גג בהרצליה, אבל גם הם החליטו לסיים את מערכת היחסים שלהם לפני מספר חודשים. הם ניסו מספר קאמבקים, אבל אף אחד מהם לא שרד.

מאז, אגב, רודברג כבר מצאה לה אהבה חדשה, מעצב שיער העונה לשם דניאל הרדמן אותה הביאה בייבוא ישיר מלוס אנג'לס. השניים יחד כבר כמה שבועות. שמו של ספיר נקשר לאחרונה לשמות של דוגמניות כמו שרי גבעתי, מורן אטיאס וטל ברקוביץ'.

ברקוביץ' גם הספיקה לתחזק מערכת יחסים במשך כמה חודשים עם הזמר אריק ברמן, אך הזוגיות הזו נגמרה קצת אחרי שברקוביץ' חזרה ללונדון לאחר סיום התוכנית "רוקדים עם כוכבים".

הילה נחשון ויונתן כהן (צילום: רפי דלויה)
נחשון וכהן. בימים טובים יותר | צילום: רפי דלויה
עוד פרידה מפתיעה הייתה בגזרה של אילנית לוי, שמאז התגרשה מאייל גולן לא טיפחה אף קשר רציני, עד שלפני מספר חודשים הכירה את איש חיי הלילה, אמיר אביטן. השניים הכירו דרך הילה נחשון אבל למרות שזה נראה מבטיח, כמה חודשי זוגיות הספיקו לשניים ובדצמבר האחרון, יחד עם תקופה עמוסה שעברה על לוי כשהשתתפה בפסטיגל, החליטו השניים ללכת איש-איש לדרכו.

בתואר הזוגיות הקצרה ביותר זוכים נתן בשבקין וסהר שורש מ"היפה והחנון". הזוגיות הנוצצת עזרה להם לקבל לא מעט כותרות ואפילו תמונת שער, אבל אף אחד לא הופתע כששבועיים אחרי הכתבה המדוברת, החליטו השורד והיפה לסגור את הבאסטה. העיקר שיש תמונה למזכרת.

בשבקין וסהר (צילום: רון קדמי)
סהר ובשבקין. העיקר שהיה שער | צילום: רון קדמי

>> ליהיא גרינר מדגמנת מכנסונים