בוקי נאה (צילום: ראובן שניידר )
לא נעים | צילום: ראובן שניידר

האלימות ברחובות לא פוסחת גם על כתב הפלילים והשורד במיל' בוקי נאה. נאה, שעורך סיורים בדרום תל אביב שם הוא מראה את תחלואות העיר, היה אמש חלק מדרמה אותה הוא מסקר בדרך כלל.

במהלך סיור שגרתי עם קבוצת תיירים, נתקל נאה בחבורה של נערים שיכורים שעשו רעש. נאה ביקש מהם להיות בשקט מאחר וזה הפריע לסיור. בתגובה לבקשתו מספר נאה, הנערים חבטו בו והיכו אותו.

לדבריו, הוא ניסה להזעיק למקום את משטרת ישראל, אך ללא הועיל. כמה שעות אחרי, כשהגיע לביתו חבול ומושפל, הוא החליט לשתף את כל חבריו ברשת החברתית בתקרית ולצאת כנגד משטרת ישראל.

"לא כואבות לי הבעיטות שקיבלתי הערב בטיילת בתל אביב", כותב נאה, "גם לא ההשפלה שבהצלפה עם שרשרת ברזל בצוואר מחבורת ילדים שיכורים. כואב לי שאין משטרה בתל אביב. שהאזרח שמגיע לו קצת בטחון אישי כבר אין לו גם בטיילת בתל אביב. לא רק בתחנה המרכזית. בשבע בערב כי היא נשלטת על ידי קבוצות ילדים שיכורים.

"אני בוקי נאה שנולד בתל אביב כותב כאן שאין בטחון אישי לתושבי תל אביב. אין משטרה ואין דין ואין דיין. רק שוטרים שרושמים דוחות חניה. אהרון אקסול מפקד המחוז צריך להחזיר את המפתחות לשתי המכוניות שלו, להזדכות על 7 המזכירות ועל הלשכה ולעוף הבייתה. להפסיק לקבל משכורת של 35 אלף שקלים נטו לבנק כי הפסדנו את העיר במשמרת שלו".

נאה ממשיך: "התקשרתי למוקד 100 וביקשתי משטרה אבל היא לא באה. התקשרתי אחרי זה שוב וביקשתי שיודו בשמי לתת ניצב יורם אוחיון מפקד משטרת מרחב ירקון על ההצלפה עם שרשרת שקיבלתי בצוואר. לילה עצוב. הלילה הפסקתי סופית ובצורה ומוחלטת להאמין שיש משטרה. לילה טוב".

בוקר אחרי, נאה כבר חש טוב יותר, ממשיך בעיסוקיו והגיע היום לעוד יום עבודה שגרתי, כשאת הבוקר החל בצילומים לתוכנית "כלבוטק".

בוקי, זה אמיתי?
"אמיתי לגמרי".

ואיך אתה מרגיש?
"הכל בסדר, תודה רבה".

>> את התמונות מהחתונה של מייקל ג'ורדן כבר ראיתם?

>> mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

הפוסט של בוקי נאה
הפוסט של נאה