עומר אדם שר את "את ואני" (תמונת AVI: כוכב נולד)
אדם. לא לדאוג לו | תמונת AVI: כוכב נולד

דקה אחרי שעומר אדם סיים לבצע את השיר האחרון שלו ב"כוכב נולד" ("את ואני") ורגע לפני שנודע שהוא רק בן 15 ופרש מהתחרות, שיתף הילדון את מדינת ישראל בעובדה שלטעמו מי שצריך לייצג אותנו בתחרות האירוויזיון הבאה הוא לא אחר מאשר הזמר איציק קלה. 

קלה, שהוא גם חבר קרוב של משפחת אדם, שמע את הפרגון, התמוגג מבן טיפוחיו (כך לפחות הוא מציג אותו) והזמין את אדם הצעיר ומשפחתו להופעה שלו בקיסריה. אדם, שכבר הפך לאורח קבוע במקום אחרי שהגיע לפני מספר ימים להופעתו של קובי פרץ, הופתע כשקלה הזמין אותו לבמה לבצע איתו דואט משותף. הקהל, אגב, השתולל משמחה. האם כשקלה יישלח לארוויזיון הוא ייקח איתו את אדם?

ואגב, אם אתם עדיין מנסים להתאושש מהפרישה של אדם, הנה בשורה משמחת שאולי תעזור לכם להתמודד: הכוכב בפוטנציה קיבל הצעה להשתתף בחנוכה הקרוב ב"פסטיבל שירי הילדים", ובימים אלו הוא ומשפחתו נמצאים במשא ומתן עם מפיקי הפסטיבל. אנחנו מניחים ששם הגיל שלו לא יהווה בעיה.

איציק קלה הופעה 1 (צילום: עודד קרני)
קלה. דוז פואה | צילום: עודד קרני

עוד בmakoבידור: בר רפאלי ממריאה לאיים המלדיביים; ערוץ דיסני ישראל יוצא לדרך; רז זלצרמן, אח של נטע לי וכוכב "מגודלים, בדרך לקמפיין ראשון; אבי קושניר ינחה גם את העונה הבאה של "רוקדים עם כוכבים"; ואיפה ישראלה אסגו מ"כוכב נולד"?