אין תמונה
שפרה. כי מייקל לואיס אוהב שיש במה לתפוס
מרגלית צנעני
"אני בוחרת בשפרה, כי היא בחורה עם שכל, נהדרת, פייטרית, נשית, באה מרקע שלימד אותה דבר או שניים, מנומסת, לא מאבדת את הנשיות שלה, עכשווית. כל דבר שהייתי רוצה שיהיה בבת שלי, אני רואה בה. השנינות, הרהיטות. היא יפה ונעימת הליכות, לא נתנה שיטפסו עליה".

מאיה בוסקילה
"הפייבוריט שלי זה איתי, כי אני חושבת שלא צריך לעשות שמיניות באוויר ופרובוקציות כדי לנצח. אבל אני גם אוהבת את עינב כי היא דמות צבעונית בעיניי והיא מעניינת ומצחיקה אותי".

מייקל לואיס
"רק שפרה, כי אני אוהב נשים מלאות".

אילנית לוי
"יש לי שניים, או לאון או איתי. לאיתי מגיע כי הוא בנאדם מקסים שאיכשהו על הדרך הגיע לגמר. לאון, לעומת זאת, צבוע כמו כולם, אבל הצליח להישאר חבר של כולם וזה הגדולה של המשחק הזה. מה שבטוח שהתופעה של התוכנית היא הבובלילים ואם אני צריכה לבחור אחד משניהם אז אני מעדיפה שעינב תזכה".

מירי בוהדנה
"שפרה, כי היא אמיתית וחזקה".

 דן מנו
"איתי כברירת מחדל. הבובלילים ברור שלא כי הם מייצגים את כל מה שפסול בעייני. שפרה נראית לי מזויפת, לא אמיתית ומתנשאת. אז אני מתלבט בין לאון לאיתי, שניהם התגלגלו איכשהו לסוף, אז שאיתי ייקח כי הוא בחור טוב ואני מעדיף שהוא יקבל את הכסף".

אורנה דץ
"שפרה, כי היא הכי מתאימה, הכי ראויה והכי מעניינת. לדעתי, היא הכי סיפקה את הסחורה".

עינב בובליל (תמונת AVI: מה קורה)
עינב. קובי פרץ מעריץ | תמונת AVI: מה קורה
קובי פרץ
"אני הייתי רוצה שעינב תזכה כי כבר מתחילת התוכנית אנשים עצרו אותי ברחוב ושאלו אם יש לי שתולה בתוכנית ולא הבנתי למה. ואז אמרו לי שיש אחת בשם עינב שמטורפת עליי וכל הזמן מדברת עליי ובגלל זה אני רוצה שעינב תזכה מכיוון שהיא מעריצה אותי וכל מי שמעריץ אותי, אני באיזשהו מקום מעריץ אותו".

עדן הראל
"שפרה, כי היא הכי הרבה צריכה את הכסף".

אלון גל
"שפרה, כי היא יפה וחכמה. ככה צריכה להיראות מישהי שמנצחת בגמר. החיסרון שלה היה צבר, ששיחק בצורה טיפשית".

רמי קלינשטיין
"אני לא יודע בדיוק מי נמצא שם כי הייתי בחו"ל ואני לא כל כך מעודכן, אבל אולי אני אהיה בעד איתי. רק בגלל שאני אוהב אנדרדוגים. למרות שמה שלא יהיה, אם הבובלילים ינצחו המיליון הולך לשניהם, כך שהסיכוי שלהם מבחינת אחוזים הוא כפול אז הם לא צריכים את העזרה שלי. אז נשארו לאון ושפרה, אבל אני מתפתה להגיד איתי כי אני חושב שהוא הכי צריך עזרה. הוא נראה לי בנאדם אבוד בעולם ואני חושב שהמיליון הזה אולי יעזור לו עם הביטחון העצמי שלו".

דן ומירי שילון
"אנחנו בעד עינב. היא הדבר הכי פחות צבוע, הכי אמיתית, היא המכנה המשותף הרחב".

תום אבני
"אני רוצה ששפרה תנצח ואם היא תנצח ניתן יהיה למצוא אותי במזרקה בכיכר רבין. אני גם יו"ר הקמפיין שלה ולהופעה של גורי אלפי בסוף שבוע האחרון הגעתי עם חולצה של שפרה. אני חייב להגיד שאני באמת אוהב את כל המשתתפים, הם חלק מהחיים שלי, מהמשפחה שלי ומהחברים שלי".

ויקה פינקשלטיין
"אני מעדיפה ששפרה תנצח, כי אני פשוט אוהבת את האופי שלה. אני יותר מתחברת אליה כי יש לה ראש על הכתפיים והיא מאוד הגיונית. חוץ מזה, יש לנו גם חברה משותפת, אז זה שכנע אותי סופית להיות בעדה אחרי שהבנתי שהיא בנאדם גם מחוץ למשחק".

אין תמונה
יוסי. אל תבנה על קולות הסלבריטאים
אלי יצפאן
"יש לי הפרעת קשב, אז אני לא יכול לצפות בתוכנית. תתקשר לאשתי, היא תענה לך"
גלית יצפאן, בעלך הפנה אותנו אלייך.
"לאון, כי הוא אדם מדהים. הוא הכי אמיתי, הכניס מלא צבע, לא פתח חזיתות או התלכלך, אבל הצליח לומר מה שהוא חושב".

יעל גולדמן
"מבחינתי שיתנו לאסי עזר את כל המיליון".

דנה מזרחי
"אני הייתי רוצה ששפרה תנצח. היא בחורה איכותית וטובה, היא שיחקה כל כך יפה והיא ממש בנאדם עם לב. באמת מגיע לה. מה שבטוח שליוסי בובליל לא מגיע בגלל איך שהוא מתנהג, הדיבור שלו והדברים שהוא עשה בעבר".

משה דץ
"ממש לא אכפת לי מי ינצח. אני רואה את התוכנית רק כשהילדים שלי רוצים לראות ואני נורא סובל. אני רוצה שאבי ניר ינצח".