אילנית לוי עוברת דירה (צילום: אורי אליהו)
לוי בסידורים. בודקת מה עם המקרר | צילום: אורי אליהו

כבר בתקופה שהתחרו ב"רוקדים עם כוכבים", רודריגו גונזלס ואילנית לוי הפכו לחברים קרובים, בילו לא מעט ביחד וגרמו לכמה שמועות על מהות הקשר ביניהם. אלא שאז לוי עוד הייתה אשתו של אייל גולן והכל נגמר בזה.

אממה? כזכור, לוי היא כבר לא אשתו של גולן ויותר מזה, בדיוק בימים אלו היא עוזבת באופן סופי את מה שהיה פעם הבית המשפחתי שלהם ועוברת לדירה שתהיה רק שלה ושל ילדיה. אתמול, אגב, המקרר החדש שקנתה הגיע דפוק ולא רצו להחליף לה, אז היא עשתה כמה טלפונים, נסעה למקום, התווכחה ובסוף זה הסתדר.

חוץ מבית חדש הגברת צריכה גם אוטו חדש וכאן בדיוק נכנס גונזלס לתמונה. לפני כחודש מכרה לוי את רכב הוולבו שלה ולא הרבה אחריה, עשה גונזלס את אותו הדבר עם הוולבו שלו. מה שהותיר את שניהם נטולי רכבים. כך שאם ראיתם לאחרונה את לוי במאזדה 3 שחורה שכורה, ואז ראיתם את גונזלס באותו הרכב בדיוק, זה לא שהם הלכו לשכור את אותו הרכב אלא שהיא שכרה אותו לעצמה וכשגונזלס צריך אותו, הוא אצלו. 

 ובתקופה הקרובה גונזלס יצטרך אותו מאד כי הוא עתיד לבלות לא מעט על קו תל אביב-מושב גורן שבצפון. וזה למה? כי הוא פתח ממש לאחרונה מסעדת שף שמתמחה בבשר בשם "רוזנה" במושב שליד ראש הנקרה וקרוב לישוב בו מתגוררת משפחתו. את המסעדה תנהל אחותו ואימא שלו היא השף. מה שנקרא, עסק משפחתי.

גונזלס, מה התפקיד של אבא בעסק?
"להפריע".

ומה עם אילנית והאוטו, אתם חולקים עוד דברים?
"האוטו שלה היה היה פנוי ביום שלי היו מלא סידורים והייתי צריך אותו, אז לקחתי".

אילנית לוי עוברת דירה (צילום: אורי אליהו)
מקבלת תשובה שלילית | צילום: אורי אליהו
אילנית לוי עוברת דירה (צילום: אורי אליהו)
מביאה חיזוק | צילום: אורי אליהו
אילנית לוי עוברת דירה (צילום: אורי אליהו)
ואת כל הפמליה | צילום: אורי אליהו
אילנית לוי עוברת דירה (צילום: אורי אליהו)
חפשו אותה בבית החדש | צילום: אורי אליהו
אילנית לוי עוברת דירה (צילום: אורי אליהו)
כי את הישן היא עוזבת | צילום: אורי אליהו

עוד בmakoבידור: עינב בובליל תגיש תוכנית רדיו חדשה, הפט שופ בויז נחתו בישראל, לגיא גיאור יש כלי חדש, קרן פלס צריכה את עזרתכם באיך אומרים פטרוזיליה באנגלית, מייקל ג'קסון נרצח, אנסטסיה מירקין מ"הישרדות" התחתנה, משי קלינשטיין פגשה את אמא ריטה לסיבוב שופינג, הטרגדיה מאחורי החיוך של שני כהן ומה מחכה לכם ב"הישרדות 3".

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.