בוקי נאה (צילום: ורד אדיר,  יחסי ציבור )
בוקי. בחייאת, אל תבקשו הזמנה | צילום: ורד אדיר, יחסי ציבור

"תם ולא נשלם, נגמרו לי 15 דקות התהילה שלי". כך פותח בוקי נאה את פוסט הפרידה שלו מ"הישרדות VIP"- התכנית שעשתה אותו והוא עשה אותה.

מרגע בו כיבה לו גיא זוארץ את הלפיד, החלו עשרות מעריצים להציף את הוול של בוקי בפייסבוק בדברי תמיכה בו ונאצה על המהלך של איתי שגב.

בוקי לא נשאר אדיש והחליט לכתוב פוסט פרידה מרגש. "אני חוזר הביתה מבסוט אחרי המסע הזה בן 13 החודשים. סליחה מכל מי שהתאכזב ממני שלא הגעתי לגמר. לא צריך שתשלחו לי סמסים, אל תבקשו ממני הזמנות לגמר כי אני כבר לא. הודחתי".

את הפרק אמש ראה בוקי עם משפחתו ושתי חברותיו לאי, נטלי דדון ויוליה פלוטקין. לדבריו כל הצופים סביבו בפרק הזילו דמעה כשהתברר שהוא כבר לא יהיה בגמר. "בתום הפרק האחרון שלוש בנותיי ושתי חברותי הטובות שישבו לצידי הזילו דמעה ואמרו שהן גאות בי וזה הכי חשוב. נחסך ממני כאב הראש של איך לחלק את המיליון בין תרומות למסכנים לקבוצת כדורגל קורסת".

הישרדות VIP פרק 28 (צילום: ורד אדיר)
שלישיית הגמר. זה הזמן להתחנף לבוקי | צילום: ורד אדיר

בסיום הוא אולי זורק רמז לבאות. "אני סולח לשגב, לענת, לאנה ולתורג'מן ואפילו לג'משי. היה אחלה ושוב סליחה למי שמתאכזב שאני לא בגמר. מרגע זה אני פליט ריאלטי".

בפוסט נוסף שהוא מפרסם בהמשך הערב בוקי כבר מתחיל לדבר ת'כלס לקראת הצבעתו בגמר שיערך בעוד כשבועיים. "תורג'י ותורג'י 2 יצביעו לאנה. נטלי ופרסטר יצביעו שגב. עם כל הכבוד לסמסים שלכם ולגיא פינס, מי שיחליט מי יהיה השורד האחרון זה יוליה פלוטקין, עזאם עזאם ואני".

בוקי נאה, יוליה פלוטקין ונאלי דדון
עם יוליה ונטלי אמש. בכו כמו ילדות