היום (שישי) הגיעה רוסלנה רודינה לראיון ראשון אצל אופירה וברקוביץ' מאז הסולחה המתוקשרת ביניהן. במהלך הראיון, שלחה אסייג עקיצה לאייל גולן וארוסתו דניאל גרינברג כשאמרה כי "בתקופה של רוסלנה אף אחד לא הסתכסך עם אייל".

גרינברג לא נשארה חייבת והעלתה סטורי לחשבון האינסטגרם שלה המתייחס לראיון עם רודינה. "אני תוהה מתי השם אייל גולן לא יעלה בתוכנית אופירה וברקוביץ'", כתבה גרינברג והוסיפה עקיצה משלה, "אה סליחה, צריך לדאוג לרייטינג".

בחודש נובמבר אחרון ואחרי שנים של ניתוק מוחלט, אופירה אסייג השלימה עם רודינה, האקסית המיתולוגית של אייל ואמו של בנו הקטן – יאן. השתיים ניתקו קשר אחרי הפרידה המתוקשרת של רוסלנה ואייל, ושמרו מרחק זו מזו, אך הן השלימו והתחבקו לעיני המצלמות. הראיון היום בתכנית נגמר בחיבוק, שמראה כי השתיים בהחלט שמו את אותו סכסוך מאחוריהם.

אופירה אסייג ואייל גולן
אופירה אסייג ואייל גולן, דצמבר 2018 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג

כזכור, מאז אותה הסרת עוקב מפורסמת היחסים בין גולן לאסייג עלו על שרטון, ונראה שגם המקורבים אליהם לא יכולים להישאר מחוץ למשחק.

מלבד לאופירה, גולן גם הספיק להסתבך עם השותף התקשורתי שלה, אייל ברקוביץ ואחיו, ניר. לפני כחודשיים, העלה גולן פוסט פרגון לכדורגלן ערן זהבי לכבוד שבירת שיא הכיבושים בליגה הסינית, ועל הדרך עקץ את הקוסם ואת אחיו. "אח יקר, ברכות על שבירת שיא הכיבושים. תמשיך לכבוש כל יעד אפשרי ואל תיתן לכל אלה שמקשקשים (ליגה חלשה וכאלה) להפריע לך בדרך. מבטיח לך שכל אחד מהם היה מתחלף גם עם חצי ממה שאתה עושה בקריירה המפוארת שלך. איך אמר בשבוע שעבר מאמן זוטר בליגה הלאומית? שלהשוות בינך לבין אחיו זה כמו להשוות בין מרצדס לסובארו? אז אני מסכים שאחיו מרצדס, אבל אתה מרצדס מייבאך גם כשחקן וגם כאדם".

ניר ברקוביץ' לא נשאר חייב והגיב בחריפות כשכתב: "אייל גולן היקר, אולי אני כרגע מאמן זוטר אבל אתה תישאר פדופיל לנצח".