צחי הלוי ולוסי אהריש, הידועים גם כתרנגול והחסידה מ"הזמר במסכה" הגיעו לאולפן של אופירה וברקוביץ' כדי לדבר על הזוגיות, השיר החדש והחוויות תוכנית. באולפן, חיכו להם שתי הפתעות גדולות.

ההפתעה הראשונה הייתה הודעה מוקלטת מ מזוכת פרסי הגראמי דיאן וורן, שכתבה את הדואט החדש של השניים – "Seen". "אני מאוד מתרגשת מההקלטה של צחי ולוסי", סיפרה וורן. "ממש תפסתם את המסר בשיר וזה מקסים כי אתם חיים את המהות של השיר הזה. אתם באמת רואים זה את זו ואוהבים זה את זו והכל באמת מסתכם באהבה בסופו של יום. זה ביצוע יפהפה ואני אוהבת אותו ואוהבת אתכם".

ההפתעה שגרמה ללוסי אהריש לבכות (צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12)
צחי הלוי ולוסי אהריש: שיר חדש עם זוכת גראמי | צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12

לאחר מכן, השניים קיבלו עוד הפתעה כששתי נשים עם מסכה של תרנגול ושפירית נכנסו לאולפן, ונחשפו כאימהות של צחי ולוסי - מירי וסלווא. שתי האימהות הודו כי השניים לא סיפרו להן על ההשתתפות מהתוכנית, אבל הצליחו לזהות את ילדיהן. "בפעם השנייה שלוסי שרה אמרתי 'זאתי בטח לוסי'", סיפרה סלווא.

ההפתעה שגרמה ללוסי אהריש לבכות (צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12)
ההפתעה שחיכתה ללוסי אהריש וצחי הלוי | צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12

האימהות התייחסו גם לזוגיות של לוסי וצחי, ולביקורת שהגיע עימה. "אני אמא בכל רמח איברי, מאז שהילדים שלי קטנים הם כל עולמי", סיפרה מירי. "מה שטוב לצחי טוב לי". "הילדים שלי הם כל חיי, העיניים והלב שלי ואני רוצה את האושר שלהם", סיפרה סלווא. "לא אכפת לי, אפילו שהיה לי קשה עם המשפחה. נלחמתי בכולם בשביל האושר של לוסי".

ההפתעה שגרמה ללוסי אהריש לבכות (צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12)
סלווא אהריש: "נלחמתי בשביל האושר של לוסי" | צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12