זאת ללא ספק הייתה המסיבה הסוערת ביותר שנערכה אי פעם בבית האח הגדול. מאות כוכבי עבר גדולים יותר או פחות של התכנית גדשו את שפת הבריכה, לצד כאלה שדרכו לראשונה על הדשא המלאכותי בנווה אילן.

ביניהם היה גם יואב "הצל" אליאסי, שפגש במקום את אורטל בן דיין. השניים, כידוע, מחזיקים בדעות מנוגדות בערך על כל דבר אפשרי, עובדה שלא ממש גרמה להם להרים כוסית ביחד ולקפוץ ראש לבריכה.

השניים דאגו לא להחליף מילה אחד עם השנייה בבית, אבל מי צריך מילים בשביל לייצר ויכוח סוער? בשביל זה יש פייסבוק.

עוד ב-mako סלבס:

אליאסי צילם את בן דיין, שהגיעה בשמלה כתומה פרחונית, העלה לחשבון הפייסבוק שלו וכתב: "הכל כל כך מושקע פה אפילו פח הזבל שלהם כתום ופירחוני". בתגובות לפוסט הוא הוסיף: "כל אישה שתקרא לחיילי צה"ל נאצים היא אפס, כלום ושום דבר".

היא לא נשארה חייבת והשיבה בפוסט משלה: "יואב אליאסי יקירי, התצלום שהעלית (די מחמיא, אגב) לצד מילות העומק מעוררות ההשראה, לגמרי עבר לידי. מאידך, השקר המכוער בנוגע לדברים ש*לא* אמרתי על חיילי צה"ל, לא עבר לידי כלל וכלל. אני מבטיחה לך: העניין לא יעבור בשתיקה. מעולם לא קראתי לחיילי צה"ל נאצים. לא בבית האח הגדול ולא מחוצה לו...אני מחכה להתנצלות פומבית שתבהיר שייחסת לי דברים שמעולם לא אמרתי. אם לא אקבל אותה בהקדם, אנחנו ניפגש בבית משפט. ותאמין לי, יואב, זו לא תהיה הפעם הראשונה שאגרור יריב לא ראוי לבית המשפט".

אין תמונה
הפוסט של הצל שהתחיל את המהומה

תגובת הצל מיהרה להגיע: "אני כבר חודש שלם רואה את אורטל בן דין צועקת, מתעצבנת ומדברת בצורה פוגענית ומגעילה על אשכנזים (אמא שלי אשכנזיה) וגברים (אבא שלי גבר). היא לא מפסיקה לדבר על ה'כיבוש' הציוני והסבל הפלסטיני וכמובן שרק לה מותר להתפשט בטלוויזיה (אבל עם גבר היה עושה את זה הוא היה כנראה עף מהתוכנית ונתבע על ידי אורטל) רק לה מותר לצעוק לקלל ולהביא את עמדתה הקיצונית...אז אם לא אמרת שחיילי צהל נאצים אני מתנצל כנראה שאמרת שהם מחבלים או טרוריסטים או משהו בסגנון הזה, אבל אם לא סליחה כנראה טעיתי אבל אם אני לא טועה ובאמת אמרת את זה, אז לדעתי את פח כמו שלדעתך אני פשיסט שובניסטי ימני בן תערובת ודיסלקט אז יאלה לילה טוב ושקט".

אין תמונה
התגובה של אורטל

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +