רון שחר ושיר נוסצקי
רון ושיר. שומרים על שתיקה

יום לא פשוט עבר אתמול על מנחה "המירוץ למיליון", רון שחר, והעיתונאית שיר נוסצקי. זה התחיל כשהוא פרסם סטטוס בפייסבוק בו התייחס לפרשת "הזמרים והקטינות" והמשיך בהאשמות קשות מצידה של נוסצקי בעמוד הפייסבוק שלה, שטענה כי בגיל 14 עברה אירוע לא נעים במיוחד במיטתו של שחר.

מרגע פרסום הסטטוס געשה הרשת וגופי התקשורת לא נשארו אדישים. שחר הכחיש כל היכרות עם נוסצקי וטען כי הוא לא יודע על מה מדובר. היא מבחינתה שמרה על שתיקה וירדה למחתרת.

בסביבתה של נוסצקי מספרים היום כי מפרסום הסטטוס המדובר הטלפון שלה לא מפסיק לצלצל וכי היא קיבלה פניה מכל תכנית טלוויזיה וכלי תקשורת אפשריים להתראיין בנושא.

עם זאת, היא בוחרת בשלב זה להסתגר בביתה, לא להגיב לאף אחד, לא להתייחס לפרשה גם בעמוד הפייסבוק שלה, שהיה פעיל מאוד עד אתמול.

שני הצדדים זכו מאז הפרסום לתגובות רבות ומעורבות בעמודי הפייסבוק שלהם. במקרה של שחר טענו רבים כי מדובר ברצח אופי לצד מגיבים שתקפו אותו ודרשו את תגובתו המפורטת לדברים הקשים של נוסצקי. תגובה שטרם הגיעה.

במקרה שלה, מלבד היותה אחד השמות המחופשים ביותר בגוגל ב-24 השעות האחרונות, היו רבים ורבות שיצאו נגד האשמותיה. "סטטוס מיותר, לא הכרחי ובטח ובטח שלא קשור למקרה של הקטינות", הגיבה גולשת בפוסט המדובר. "היא צריכה להתבייש, הפאקאצה היא לא טובה מהזמר המנצל", הוסיפה האקסית של אסף אמדורסקי דנה פרימן.

צילום מסך רון שחר (צילום:  Photo by Flash90)
הפוסט המדובר שלה | צילום: Photo by Flash90

לצידן היו לא מעט ששיבחו אותה על האומץ לצאת עם הסיפור ברבים. "כל הכבוד על האומץ לשתף! אני חושבת שזה מאוד נפוץ מה שקרה לך, ושיש בנות רבות שעוברות דברים דומים", חיזקה אותה אחת הגולשות. עם זאת, לא מעט הזכירו לנוסצקי את הופעתה הזכורה ב"מחוברות", שכללה ברובה דיבורים על סקס ומין.

מקורביה מדגישים כי אין בכוונתה לנקוט בצעדים משפטיים כנגד שחר ומטרתה היא להרגיע את הרוחות ולחזור לשגרת חייה.

יודגש כי שחר או איש מטעמו לא פנה אליה בנושא או ביקש הבהרות ולפי שעה גם מצדו הוחלט להוריד פרופיל ולא לדבר בעניין.

כך שכמו שזה נראה כרגע, שני הצדדים מעדיפים לתת לדברים להתפוגג ואין בכוונתם לנקוט בצעד כזה או אחר בעניין בתקווה שהסערה תחלוף מעל ראשם ותחזור להתמקד בפרשת "הזמרים והקטינות".

>> מכתב מעו"ד של הזמר נשלח לבלוגר שפרסם את שמו

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

צילום מסך רון שחר (צילום:  Photo by Flash90)
הפוסט המדובר שלו שהתחיל את כל ההמולה | צילום: Photo by Flash90