מטר כהן, יו גרנט, פרויקט מסלול האמריקני (צילום: mako)
גרנט וכהן. פפראצי עצמי | צילום: mako

בזמן שבר רפאלי מככבת בקמפיינים עולמיים, ומורן אטיאס כובשת את הוליווד, יש עוד ישראלית אחת שבשקט בשקט מפנה לעצמה מקום בביצה ההוליוודית. הדוגמנית מטר כהן, שמשתתפת בעונה השישית של "פרויקט מסלול" האמריקאי (כן, היא עדיין חזק בתחרות), ומככבת בסדרת הספין-אוף שעשו השנה לראשונה לתוכנית, עושה חיל גם בסצינת המינגלינג.

כהן התייצבה השבוע למסיבת האלויין ב-Standard Hotel, לשם הוזמנה מעצם השתתפותה בתוכנית יחד עם סלבס נוספים שנבחרו בפינצטה. חוץ מסמול טוק עם דוגמניות על כמו אימאן, נתקלה כהן גם בכוכב הבריטי יו גרנט בן ה-49. כהן וגרנט פטפטו במשך דקות ארוכת וגרנט, כנראה, מאוד התלהב מהיופי הישראלי וניסה את מזלו. 

זה התחיל בהזמנה לדרינק, המשיך בתיעוד התחפושת שלה (קאט וומן, אפרופו) במצלמה הפרטית שלו, עבר לניסיונות שיכנוע לריקוד משותף ובסוף הגיעה גם הצעה לעבור איתו למקום שקט יותר.

כהן, כולה בת 23, סירבה בנימוס. מה שלא מנע מהשניים להיצמד אחד לשנייה לכל אורך המסיבה, ובסיומה אפילו להחליף מספרי טלפון  - אבל רק באווירה ידידותית. רומן גדול, כנראה, לא יהיה פה. 

מה אתם אומרים, החלטה אמיצה או טעות גורלית? בכל מקרה, אנחנו ממליצים לה להחליף כמה מילים עם בר רפאלי לגבי מה שרומן עם שחקן הוליוודי יכול לעשות לקריירה שלך. יכול להיות שהיא תחליט אחרת.

מסוכנות "יולי", המייצגת את כהן, נמסר: "אין תגובה".

מטר כהן, יו גרנט, פרויקט מסלול האמריקני 5 (צילום: mako)
גרנט וכהן. אל תעלב, יו, בוא נישאר ידידים | צילום: mako
אין תמונה
מטר כהן, סולו. פלא שהוא נדלק עליה?
מטר כהן, יו גרנט, פרויקט מסלול האמריקני 2 (צילום: mako)
מי גאה בך? כהן וטים גאן | צילום: mako

ובינתיים, בארצנו הקטנה: מיי פיינגולד שוב מובילה את רשימת הסלבס המטוקבקים ביותר