השבועות האחרונים היו עמוסים מאוד עבור הזמרת האהובה נסרין קדרי. אחרי תקופת קורונה ארוכה היא חזרה לבמות, השיקה מותג איפור חדש בשם 'גילטי' ושחררה דואט חדש עם אנה זק. בין לבין, היא גם מככבת בסדרה "היורשת" (פרק חדש הערב, שני, אחרי הכוכב הבא, ערוץ 12) שחושפת את מאחורי הקלעים של עולם הזמר המזרחי.

לפני שבועיים, במהלך הופעה מושקעת בקיסריה, התרחשה תקלה מצערת כשהפאה הבלונדינית שחבשה נסרין עפה מראשה והיא נותרה חשופה במשך שניות ארוכות על הבמה. את הסיטואציה המביכה תיעדו צופים בקהל והסרטון הופץ ברשתות החברתיות. הבוקר התייחסה לכך בשיחה עם ניב רסקין ב"חדשות הבוקר".

"זה קורה לכולם, זאת במה. יש נפילות, אבל הכל בסדר. חזרתי לבמה, הופעתי ואנשים נהנו, מחאו כפיים ופירגנו לי. בהופעה הבאה בקיסריה אעשה גלח וזהו", צחקה נסרין.

באותה הופעה מדוברת נסרין העלתה את אמה לבמה והקדישה לה את השיר "יא מאמא". "מגיל קטן, כשאמרתי לאמא שאני רוצה לצאת לעולם המוזיקה, היא תומכת, מפרגנת, אוהבת ומחבקת", סיפרה נסרין, "היא עוטפת אותי באהבה. תמיד בהופעות גדולות היא יושבת על כיסא בקהל, רציתי הפעם לעשות לה כבוד ולהעלות אותה לבמה. שתרגיש את הפרפרים שאני מרגישה. היא מודל השראה בשבילי ואני חייבת המון לאישה הגדולה הזאת".

נסרין קדרי ב"היורשת" (צילום: מתוך "היורשת", קשת 12)
נסרין קדרי ב"היורשת" | צילום: מתוך "היורשת", קשת 12

"היורשת" הייתה חווית המשחק הראשונה עבור נסרין - והיא נהנתה מכל רגע: "העולם שלי הוא עולם המוזיקה, זה הבית שלי. פתאום, כשהגעתי לעולם המשחק, זה אחרת לגמרי. זה לא קל, זה מאתגר אותי, אבל אני אוהבת אתגרים. תמיד אני מוצאת איך לאתגר את עצמי. עולם המשחק כל כך עוצמתי, לעמוד לצד שחקנים כל כך מוכשרים זה מעמד מרגש מאוד".

הסדרה מדברת על התמודדות נשים בעולם הזמר המזרחי. את מכירה חלק מהסיטואציות שטופז חווה בסדרה?
"אני מחוברת לזה, עברתי את זה, אבל לא נתתי לזה להשפיע עליי. אני עומדת איתנה, מחוזקת וחדורת מטרה. אני יודעת מה אני רוצה מעצמי, מצמידה לי אנשים שהם טובים אליי ולא רעים אליי והולכת עם זה עד הסוף. למדתי לקחים, האוניברסיטה הכי טובה בחיים היא הבמה. אמרו לי, 'כמה אוויר יש לך?', אמרתי להם שנולדתי על הבמה ואמות על הבמה".

את מרגישה עדיין צורך להוכיח את עצמך, או שהתבגרת ונרגעת?
"אני לא צריכה להוכיח, אני עושה את מה שאני אוהבת ויודעת לעשות. יש מקום לכולם, בישראל יש שפע אומנות, הכל בסדר. אני זוכרת את עצמי כשהייתי קטנה, נעמדת על השולחן בגן ועושה את המוות לגננת שלי כדי שתיתן לי לשיר. זה מה שאני עושה עד היום".

אחרי שנת הקורונה הלא פשוטה שעברה עלייך, את עפה למעלה עכשיו.
"אמת. כל בן אדם עובר מכשולים ועליות וירידות. אחרי כל מה שעברתי אני מבינה שהכל לטובה. אני מאמינה באני שלי, בעצמי, בדרך שלי ובאנשים שנמצאים סביבי. אני מאמינה שאני יכולה להצליח, וברגע שאני מאמינה בזה - השמיים הם הגבול. המון פרויקטים גדולים הולכים לצאת בקרוב, גם בארץ וגם בחוץ לארץ".