"כושר ובריאות עבורי לא סובבים סביב קוביות בבטן, טוסיק מורם, גוף חטוב ומידה 35 בג'ינס. גם מאמנות כושר ומשפיעניות ברשת הכי חטובות, לא תמיד הכל מורם וחטוב. גם לי לפעמים הבטן נשפכת וגם לי לפעמים רואים צלוליט וזה סבבה לגמרי, כי זה אנושי וטבעי. אני אוהבת ומעריכה את עצמי ואת הגוף שלי אותו הדבר, בשתי התמונות".

כך כתבה מאמנת הכושר אירה דולפין בפוסט שהעלתה לאינסטגרם בצירוף סדרת תמונות שדרכן ביקשה לחשוף איך היא נראית באמת, לעומת איך שהיא נראית עם פילטרים. גורו הפיטנס המוכרת מכולן, סיפרה בתוכנית "פאולה וליאון" כי עברה בשנה האחרונה תהליך עם עצמה, שבמסגרתו הפסיקה לאכול רק ירקות וחזה עוף, התחילה ליהנות מהאוכל - וזה המסר שהיא מבקשת עכשיו להעביר הלאה.

"השינוי הזה היה חייב לבוא והוא מבורך. כולם שואלים אותי למה דווקא עכשיו. יש לי ילדה בת תשע ואני מתחילה לשמוע אותה מדברת על הדברים האלה, זה מה שהיא רואה בטיקטוק", סיפרה אירה לפאולה וליאון, "אני מרגישה שיש לי אחריות. אני עדיין עושה כושר, מתאמנת ומאמנת, אבל היום אני מבינה שהעולם הגזים עם הפייק. לא כולן חייבות להיראות באותה צורה, 60-90-60, לא כולן חייבות להיות רזות ולא לכולן צריכות להיות קוביות".

View this post on Instagram

A post shared by Owner & Founder Of Pinkroom (@iradolfin)

"רציתי להראות שיש ימים שאני נראית כמו בתמונה השמאלית, ויש ימים שאני נראית כמו בימנית", הסבירה אירה, "את שתיהן אני אוהבת, באותה צורה. ככה נראית אישה בצורה הגיונית, טבעית ונשית, לא פייק. לפעמים זה לא מוצג ככה. עוררתי סערה כשהעלתי את התמונות, נשים אמרו - 'אני לא מאמינה', אבל זה הגיוני, טבעי ונשי. אין מושלם, יש שלם".

בהתרגשות רבה וכשהיא מתקשה לעצור את הדמעות, סיפרה אירה מה הוביל לשינוי אצלה: "אתה לא אמור לסבול בדרך ליעדים שלך, ואני באיזשהו מקום סבלתי כנראה. אני עוד שנייה פורצת בבכי אבל אלה דמעות של אושר ושחרור. זה לקח זמן וזה דורש אומץ, אבל זה נורא משחרר ללמוד על עצמך ולגלות דברים, לא לפחד. הפסקתי לפחד, אני בן אדם שמשתנה".

לפני השינוי, סבלת מהפרעות אכילה?
"חד משמעית כן. הייתי בחורה שאוכלת הרבה דברים ירוקים וחזה עוף יבש. מעט קלוריות. בתקופת הקורונה עשיתי שינויים ואני הולכת לכיוון הרבה יותר בריא. אני מחנכת לאכילה בריאה, מעלה פוסטים עם בישולים ומתכונים ומגלה את העולם הזה. אנשים כותבים לי, 'אבל אירה, זה משמין המתכון הזה'. אז מה אם זה משמין? תאכלו".

איך העוקבים שלך הגיבו לתמונות האלה?
"בדרך כלל אני לא הקונצנזוס המושלם ברשת, רגילה שקוטלים אותי ודי חסינה לזה, יש לי עור של פיל, אבל הפעם הייתי בשוק מכמות התגובות הטובות. 'תודה לך, את הדבר הכי טוב ברשת, אנחנו מודים לך'. התגובות מדהימות ומטורפות".