הרוגלך המתוק כבש אותנו בשנייה שעלה על בימת "הזמר במסכה" אמש (שבת) והניחושים של חברי הפאנל המבולבלים נעו בין ליאון רוזנברג, קובי פרץ לפבלו רוזנברג. זו לא הפעם הראשונה שליאון נחשד כמי שנמצא מתחת לאחת המסכות בתוכנית, אלא שהפעם אופירה אסייג ושחר חסון נראו ממש בטוחים.

הבוקר, בשידור חי, הרוגלך הפתיע את ניב רסקין וחברי הפאנל - כשכמה דקות אחר כך ליאון התיישב באולפן ונשאל האם הוא הרוגלך. "אנשים טוענים שאני הרוגלך אבל אני לא. אני מר מעמול. איך האף, ארוך?", צחק ליאון, "היה לילה נהדר, מלא אנשים שלחו הודעות".

ליאון אולי מכחיש, אבל נראה שבבית משפחת רוזנברג דווקא יותר ספקניים. "הקטנה שלנו, לפני שהלכה לישון, אמרה לי - 'אמא, אבא הלך לנגן בשבועות האחרונים כמה פעמים ולא היה זמין. הוא לא מגלה לנו", סיפרה פאולה, "אני רוצה לחשוב שליאון לא מצליח לשקר לי, אבל לא יודעת להגיד עד הסוף".

מי שעוד משכה את תשומת ליבנו אמש הייתה האיילה שקולה הנמוך בילבל לגמרי את חברי הפאנל, עד כדי כך שהם לא היו בטוחים אם מדובר בגבר או באישה. סטטיק חשב שזאת הדוגמנית סתיו סטרשקו, בן אל תבורי הימר על טום באום ושחר חסון חשד שאולי זה מיקיאגי. לאופירה וצדי היה ניחוש אחר לגמרי - בל אגם. יש מצב? "תניחו לווצאפ שלי ולהודעות, ולא, אמא, אני לא משקרת", כתבה בל בסטורי תוך כדי השידור, "אני בכלל לא מתה על החיה איילה. פעם תקפה אותי איילה בטיול, וגם יש לי קלסטרופוביה".

בל אגם  (צילום: מתוך האינסטגרם של בל אגם)
בל אגם | צילום: מתוך האינסטגרם של בל אגם

ירדנה ארזי, מה את רומזת לנו פה?
האם ירדנה ארזי היא השיבולת? (צילום: מתוך האינסטגרם של ירדנה ארזי)
צילום: מתוך האינסטגרם של ירדנה ארזי

את הסוס עדיין לא פגשנו על הבמה, אבל לפי השמועות העקשניות מדובר בלא אחר משר הביטחון, בני גנץ. יושב ראש כחול לבן, שהפך בשבועות האחרונים לטיקטוקר של ממש, צפה בלשכתו בחברי הפאנל חושדים בו ומעלים את האפשרות - הלא ייאמנת - שהוא הסוס, ונשאל - "בני, זה נכון?". אם חשבנו שנקבל ממנו תשובה, כנראה שנאלץ לחכות - כי השושואיסט הזה בחר בינתיים לשמור על שתיקה, לא מאשר ולא מכחיש.

רבים מאמינים שדנה פרידר היא הצדפה. האם כבר הערב נגלה?

ניקול ראידמן מכחישה שהיא התוכי, שנאמין לה?