מסיבת יום ההולדת של טיטי איינאו מסרבת לרדת מהכותרות. באותו אירוע מתוקשר רבים מהביצה, ביניהם שני גולדשטיין, שי מיקה, טום אביב וגם טיטי בעצמה, אובחנו כחיובים בנגיף הקורונה. תמונת הנשיקה של שני גולדשטיין וטיטי מאותו הערב הפכה ויראלית והסלבס שחגגו באותה מסיבת יום הולדת זכו לביקורת ציבורית חריפה.

טום אביב, שני גולדשטיין וטיטי איינאו התראיינו לאופירה וברקוביץ' וניסו להנמיך את הלהבות. "טיטי ואני נהיינו נערות הפוסטר של הקורונה", אמרה גולדשטיין. "אחרי מלחמת העולם השנייה, כשהאמריקאים יצאו לרחוב לחגוג הייתה תמונה מפורסמת של חייל מנשק אחות בכיכר טיימס.  בקורונה התמונה של הנשיקה שלי ושל טיטי היא כמו התמונה הזו".

אתם יודעים שיש קורונה אז למה להתנשק?
"אתה לא מנשק את בת הזוג שלך או את הילדים שלך? אני עשיתי הפוך. לא נפגשתי עם המשפחה שלי על מנת לשמור עליהם כי אני יודעת שאני כן יצאתי, ביליתי והייתי במסעדות".

"זה קשה ממש לשמוע את זה. המסיבה שלי הייתה יום חמישי ובמהלך השבוע היו עוד אירועים עם מאות אנשים, אז אי אפשר לדעת מי באמת הדביק את מי", סיפרה  איינאו. "אני הצטמצמתי, הבאתי 40 איש. בדקו בלובי חום והכל היה בסדר".

טיטי, היום את מבינה שהמסיבות האלה מיותרות?
"אנחנו היינו תקועים בבית שלושה חודשים. יש ימי הולדת לכולם, לא סתם הרמתי מסיבה. הזמנתי מספר מצומצם של אנשים לבית של חבר שלי ואמרתי להם לא לבוא אם יש להם איזשהו סימפטום". "יש עניין של אחריות אישית", המשיך אביב. "כל אחד משלם את שכרו והנה אנחנו בבית".

מי שהעלה את אותה תמונה היה יאיר נתניהו, שצייץ בטוויטר 'ביבי הזה, כל הגל השני בגללו' וצירף את התמונה המדוברת. איינאו לא נשארה חייבת וענתה לבנו של ראש הממשלה. "יאיר נתניהו אוהב שמדברים עליו, שהוא בכותרות. הוא לא מעניין אותי ואני לא רוצה להתייחס אליו. בתור הבן של ראש הממשלה הוא יכול לעשות עם הכוח שלו המון". 

טום אביב אמר: "הוא מעלה את זה כדי להגיד 'הנה תראו איזה יופי'. כולנו יודעים שיאיר נתניהו אוהב את התמונה הזו מסיבה אחרת".