שישיית אסרף דייט בחשיכה (צילום: mako)
כבר לא דתייה | צילום: mako

ששיה אסרף השאירה אתמול לא מעט צופים ובחור אחד שבילה איתה בחושך עם פה פעור, כשחשפה כי היא בתולה בתוכנית הריאליטי "דייט בחשיכה", אליה הצטלמה לפני כחודש וחצי.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק 

על אף הבשורה, המופתע דור (22) בחר באסרף, מאמנת כושר בת 23 מהוד השרון שחזרה בשאלה, ויצא איתה מהווילה אל המציאות שבחוץ. אבל עם כל הכבוד לשידוך הפוטנציאלי, ביום שאחרי השידור מתחוללת סערה הרבה יותר גדולה מעולמה של אסרף.

רוב משפחתה של אסף לא ידעה על עניין החזרה בתשובה, ואמש למעשה נחשף סודה הגדול. "כל המשפחה שלי חושבת שאני דתייה ואני משקרת להם. כשאני באה לשם אני מתנהגת ונראית דתיה. בשיחות עם אימא שלי, ששמעה מאנשים שאני כבר לא דתייה, אני מכחישה ואומרת חס וחלילה. אני מקווה שהיא לא ראתה את התוכנית כי זה יכאיב לה, אבל אצטרך להתמודד עם זה".

צפו בזה אתמול 24.4% שהם 681 אלף צופים, סביר להניח שמישהו ראה.
"אני יודעת שיש כאלו במשפחה שראו, כמו לדוגמא בנות דודות שלי, שמתקשרות אליי מהבוקר אבל אני לא עונה. אני מקווה שהמשפחה הקרובה לא ראתה.

שישיית אסרף דייט בחשיכה (צילום: mako)
גם דרך לבשר לעולם | צילום: mako

למה החלטת ללכת לתוכנית אם ככה?
"דווקא בגלל זה הלכתי, עד היום אני מפחדת על אנשים, לא רוצה לאכזב. אז החלטתי שאם כבר לעשות את זה ולהיחשף, אז בגדול. עדיף לי לאכזב אנשים ולא את עצמי. עכשיו אנסה להראות לכולם מי אני ואני מקווה שיקבלו את זה, בעיקר אמא שלי".

הלכת לתוכנית רק בשביל אהבה או גם בשביל חשיפה?
"האמת שביררתי לפני שנה ומשהו על לימודי משחק אבל לא היה לי כסף לזה, אז יכול להיות שעכשיו אנסה. אבל לא הלכתי בשביל חשיפה, רק בשביל אהבה. אם זה יעזור לי, אז אני אשמח".

ומה קורה עם דור, אתם ביחד?
"אנחנו כבר לא ממש ביחד, עשינו הפסקה בינתיים".

מה קרה אחרי שיצאתם מהווילה?
"לקחנו כמה ימי הפסקה כדי להירגע מכל מה שהיה שם, כי הכל היה מהר מדי. אחרי זה ניסינו כמה פעמים, יצאנו לדייט אחד ודיברנו, ניהלנו שיחות בטלפון, אבל זה לא התפתח מעבר. בינתיים החלטנו לעצור את זה ויש מצב שאולי זה יחזור".

מוזר.
"האמת היא שבשבילי זה היה מפחיד ומהר מדי, לא הספקתי לנשום. אז בינתיים אנחנו מדברים מדי פעם ונראה אם זה יתפתח".

הוא בעניין בכלל?
"אין לי מושג, נראה לי שכן אבל אני לא יודעת. אני יכולה להגיד לך שהייתה אהבה, כי בחושך זה אתה בעצמך, האמיתי, זה בא מבפנים ומהר מאוד אפשר להתחבר. את השוק מקבלים כשרואים את האדם באור ולא מצליחים לחבר בין הדמות החיצונית לבין מה שהכרת. זה נורא קשה, זה המשבר. ממש הרגשתי שוק. מבחינתי, אני התאהבתי בחושך ופתאום לראות דמות שהיא בשר ודם, כמו כל גבר שאני רואה ברחוב, הייתי צריכה זמן להתאושש".

ציפית למצוא אהבה כשבאת לתוכנית?
"בטח. אני חושבת שהשגתי את מה שרציתי, אפילו יותר מזה. פעם ראשונה בחיים הייתי אני עצמי, בלי מסיכות, והבנתי שמגע זה לא דבר כל כך נורא, בחושך אתה עוד יותר מעז לעשות את זה".

לא הפריע לך לשתף את כל עם ישראל בנושא כל כך אינטימי?
"קצת הפריע לי, אבל זה כבר בא לבד, בזרימה עם המשחק. עשיתי את זה כבדרך אגב ודי התחרטתי על זה אחר כך. מצד אחד, לא בא לי שכל עם ישראל יידע, מצד שני עניין אותי לדעת איך אנשים מהעולם החילוני מגיבים לדבר כזה".

ואיך הם הגיבו?
"דווקא התגובות טובות מאוד. לא ציפיתי".

שישיית אסרף דייט בחשיכה (צילום: mako)
בינתיים עדיין רווקה | צילום: mako