נינט טייב לטיים אאוט (צילום: איליה מלניקוב)
הדברים שנינה אוהבת במיוחד | צילום: איליה מלניקוב

היא הספיקה להפוך לזוכה הראשונה בתולדות "כוכב נולד", להנדס מחדש את המונח סלב, לכבוש את שוק המוזיקה המקומי, לתת ברוק באנגלית ולזכות ביהודה לוי, ועכשיו נינט טייב היא גם עורכת מגזין נחשקת.  

מגזין "טיים אאוט תל אביב" ממשיך במסורת גיליונות "עורך אורח", בהם מקבל את שרביט העריכה של הגיליון מפורסם מעולם התרבות והבידור, אשר בוחר את הקו התכני של הגיליון. השנה, בגיליון שייצא לאור ביום חמישי הקרוב, נבחרה הזמרת נינט טייב למשימה המאתגרת.

"כשהתחלתי לעבוד על הגיליון המונח לפניכם, לפני שלושה שבועות, החלטתי ששלושת הנושאים המרכזיים בו יהיו סקס, מוזיקה ומוות - לא בהכרח בסדר הזה", בישרה טייב בעמוד דבר העורכת, ומיהרה לחלוק עם הקוראים את הטרגדיה שעברה לאחרונה. "לא תיארתי לעצמי שימים ספורים אחרי ההחלטה לחפור לעומק במוות, אהיה קרובה אליו כל כך עד שאראה את הגוף הירוק והחיוור של סבתא שלי שוכב חסר אונים, מחכה לגאולה, בבית החולים המצחין מבטטה רקובה ופתיתים דביקים של מרק עוף. אין לי תשובות. וזה בסדר. השאיפה היא תמיד להיות בחיפוש, בתנועה.למצוא שלווה לרגעים ספורים בהם אצליח לקחת אוויר, בשביל כל אותם הרגעים המחניקים שיבואו מיד אחרי".

נינט, שנרתמה לעבודה בחודש האחרון עם אנשי המערכת, בחרה להתמקד בשלושת הנושאים המדוברים בהם יעסקו רוב כתבות המגזין בגיליון. בנוסף, לקחה נינט  גם את המושכות בתחום האופנה, ובפעם הראשונה שימשה כסטייליסטית להפקת אופנה שהיא עצמה מככבת בה.

נינט טייב לטיים אאוט (צילום: איליה מלניקוב)
לא מצטלמת בלי פן | צילום: איליה מלניקוב

נינט טייב לטיים אאוט (צילום: איליה מלניקוב)
זה לא עולה לפייסבוק, נכון? | צילום: איליה מלניקוב