חמישי לפנות בוקר: בר רפאלי ועדי עזרא מגיעים למסיבה שארגנה נועה תשבי למיק ג'אגר במסעדה בתל אביב, שבמהלכה מפתיעים החברים במסעדה את רפאלי בעוגה וזיקוקים ונותנים את האות לתחילת החגיגה הגדולה. בסיומה יוצאים בר ועדי ביחד מהמקום ועוברים דרך גדוד הצלמים שהמתין בחוץ. באופן נדיר יחסית, בר נראית מחוייכת מתמיד.

חמישי בבוקר: שמועות בדבר תקרית בין בר לעדי במסעדה נפוצו באוויר, כשבמרכזן עומד סולן הרולינג סטונס. לטענת אנשים בסביבתה של רפאלי, עדי לא אהב לראות אותה רוקדת איתו והפעיל כלפיה כוח כדי להורידה מהרחבה. מצידו של עדי טוענים כי לא היה ולא נברא וכי בסך הכל מדובר בריב רגיל בני זוג- הוא היה עייף ורצה לעזוב את המסיבה והיא לא.

חמישי בערב: בר מגיעה לחתונתה של מלכת היום במיל' תמר זיסקינד בחוות רונית. בניגוד למצופה היא מתייצבת בלי עדי, אלא עם חברה הטוב, איש חיי הלילה נדב שצר. ההגעה בלעדיו רק מעצימה את השמועות על משבר, שמתבשל בקרב הזוג שכבר ראה באופק חופה.

שישי לפנות בוקר: בר מגיעה לשדה התעופה בן גוריון, לא לפני שהיא מודיעה לחברה שהתחתנה בצהרי שישי כי לא תוכל להגיע לחתונתה עקב אירוע שמתקיים בלוס אנג'לס בו היא אמורה לקחת חלק. היא עולה על טיסה יחד עם אביה ואחיה און ומתנתקת מהעולם ל-11 השעות הקרובות.

בר רפאלי ועדי עזרא הסטונס  (צילום: צ'ינו פפראצי)
מחויכת ביציאה מהמסעדה | צילום: צ'ינו פפראצי

שבת בבוקר: בסביבתו של עזרא לא אוהבים לקרוא על השמועות על פרידה וטוענים כי ישנה יד מכוונת לכל הסיפור, שמאוד תשמח אם הוא ובר לא יהיו ביחד. הם ממהרים להכחיש כי השניים החליטו לפרק את החבילה ומדגישים כי מדובר באהבה שחזקה מכל משבר וכי לא מדובר בריב הראשון של השניים.

שבת בצהריים: הטיסה הארוכה אחרי שעות סוערות גרמה לבר להעלות פוסט רגשני במיוחד שמכוון לידיד שצר, איתו העבירה את השעות האחרונות בארץ לפני הטיסה: "כל אחד צריך חבר טוב. כזה שיודע לתת. להקשיב ולקבל. כזה שגם בלי לדבר יודע מתי להתקרב או לקחת צעד אחורה. חבר שאפשר ליפול עליו ואפשר לרקוד איתו. ששם גם כשטוב וגם כשעצוב".

עוד ב-mako סלבס:

ראשון: נכון לרגע זה בר עדיין בלוס אנג'לס. למרות השמועות על פרידה קרבה עדי מדגיש בפני מקורביו כי מדובר בסך הכל בריב וברגע שהיא תחזור הכל ישוב על מקומו בשלום. עוד מדגישים בסביבתו כי קשר כל כך חזק שנמשך כמעט שנה לא מסתיים כשאחד הצדדים נמצא מעבר לים ופרידה כלל לא עומדת על הפרק.

השבוע הקרוב: סימני השאלה הרבים יפתרו רק עם שובה של רפאלי מארה"ב. אז צפויים השניים לערוך שיחה צפופה שבסיומה, ככל הנראה, יחזרו למשימה בה התמקדו בכל החודשים האחרונים- מציאת דירה משותפת.

בר רפאלי ועדי עזרא (צילום: ראובן שניידר )
ממתינים לחזרתה | צילום: ראובן שניידר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +